Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » János Kórház - Tényleg olyan...

János Kórház - Tényleg olyan borzasztó a szülészet, mint ahogy itt írja a legutolsó hozzászóló?

Figyelt kérdés
[link]

2012. júl. 9. 15:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

ez mindig egyéni lehet kifogott egy rossz team-et .

a kismamákkal máshol is beszélnek így de a hozzánk állás nagyban függ a mi viselkedésünktől is. ŐK is csak azt adják amit kapnak .

mindenkinek más a türéshatára a fájdalomküszöbe és az átélt élményt is van aki torzítva adja vissza úgy ahogy egyesek meg kifelejtenek ezt -azt.


a jánosról én is olvastam anno mert majdnem pestre kerültünk a férjem munkája miatt ott szültem volna és csak az nem volt szimpi hogy cukrosvizeznek . a margittal asszem társ intézmények próbáld meg ott olvasni a reakciókat.


amúgy megértem az aggodalmadat de ha azt átéltem volna amit a kismama tuti hogy beperelem a kórházat bár ez egyéni sztem ebben /ilyen esetben nem szabad hallgatni és egy fórumbeírás kevés . tévés megkeresés kellene mert igy csak rossz hír keltésnek tünik.

2012. júl. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszod!

Még van vissza kb. 3 hetem a nagy napig, ott az orvosom, lehet nem kellene már ilyeneket olvasnom itt a finish-ben! :)

Több barátnőm szült ott, bár már évekkel ezelőtt, de egyiküknek sem volt ilyen negatív tapasztalat.

Én is abban bízom, hogy aki írta ezt, pont kifogta a legrosszabbakat, remélem én kellemesebb tapasztalatokkal hagyom el a kórházat a kisbabámmal együtt! :)

2012. júl. 9. 15:48
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

"nem kellene már ilyeneket olvasnom itt a finish-ben! :)"


egyetértek! ne rágódj ezen. ! szép szülést !!!

2012. júl. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%
Én ott szültem és nagyon jó élményem van, így most megint ott fogok szülni.
2012. júl. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, egyébként ki az orvosod?
2012. júl. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Gyönyörű a szülőszoba, modern, tiszta, aki lányt várt rózsaszínbe, aki fiút, kékbe rakták!

Fogadott orvosom volt, de szülésznőt nem fogadtam, 3 is volt bent a szülés alatt, mindd kedvesek voltak!

Császár lett, a férjem mehetett a csecsemőosztályra a babával, foghatta, nézhette ahogy rendbe rakják míg engem össze varnak!

9-te lett meg a lányom, éjfélig maradhatott a férjem, mutatta a babánk képeit.

Másnap reggel 6- ra jöhetett, egész nap jöttek mentek a látogatók, senki sem szólt érte, csak este 10- kor, hogy ideje menni, felőlük maradhatna, de zárják a kapukat :)

Ápolónők rendesek voltak, kedvesek, csecsemősök is, megmutatták hogy kell fürdetni, pelenkázni, szoptatni.

Fülbevalót berakták anlányomnak a csecsemősök.

100% elégedett voltam!


Az osztály nem valami modern, de arra a 3-4 napra bőven jó.


Ami fura volt, hogy ugye ott vagy az osztályon 6- an egy szobában, 3 kismama babával, a többiek pedig reggel jöttek, abortusz, majd délután mentek. Kellemetlen lehetett nekik, hogy én ott fekszem a picivel, őneki meg ezért vagy azért el kell vetetnie!

Volt egy anyuka, nézegette a babáinkat, mondta is hogy sajnálja, de 4. gyerek lenne, anyagilag nem bírnák.

Volt aki munkahelyi baleset végett vetette el;)

De voltak fiatal lányok is...

De jó volt hogy nem egyedül voltam a szobában, volt kivel beszélgetni éjjel, nem tudtam aludni az izgalomtól hogy megvan a babám!

2012. júl. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Dr. Baltshik Miklós az orvosom.
2012. júl. 10. 17:52
 8/14 A kérdező kommentje:
egy "c" kimaradt a névből.
2012. júl. 10. 17:53
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem, egyáltalán nem!


Én 3 gyereket szültem a Jánosban az elmúlt 4 évben. Nekem is csak rosszat mondtak róla, de én teljes mértékben meg vagyok elégedve a kórház alkalmazottaival. A szülőszoba szerintem profi, az osztály egy gagyi, de az emberek nagyon segítőkészek.

Gyors szülést és szép élményeket kívánok!

2012. júl. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Azóta túl vagyok rajta, minden tökéletes volt!!!
2013. jan. 11. 22:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!