Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miből ismerem fel a bizonyos...

Miből ismerem fel a bizonyos hüvelyfal süllyedést?

Figyelt kérdés
4 hete szültem és a 6hetes kontroll előtt szeretnék egy kicsit tájékozódni.Szemrevételeztema gátsebet és sajnos szomorúan tapasztaltam,hogy a hüvely nyíilásnál nem nyílás látható,hanem valami elzárja azt.Lehetséges,hogy ez a hüvelyfal süllyedés??Hogyan tud helyrejönni???Helyrejön egyáltalán 100%osan,vagy már sosem lesz a régi???Lehet vele házaséletet élni?
2012. júl. 21. 13:59
 1/3 anonim ***** válasza:

A házas életet nem gátolja a hüvelyfal süllyedés! Nekem szülés után a méhszájam is lentebb került. Vannak kúp szerű eszközök,amelyekkel állítólag helyre lehet hozni,felhelyezi a nő,és az tartja,x ideig kell használni,utána vissza áll az eredeti helyére- nem tudom,hogy ilyet Magyarországon lehet e kapni!

Az intim torna segíthet még,de az elég hosszadalmas,van akinek fél év sem volt elég. Az intim torna a méhsüllyedést is helyre hozhatja. - nem tudom,nincs türelmem minden nap x alkalommal csinálni.

Várj nyugodtan a kontrollig,ha a dokid nem elég közlékeny,akkor kérdezz rá bátran,hogy nincs e hüvelyfal,illetve méhsüllyedésed! Még elég korai lenne a hüvelyedbe nyúlkálnod,hogy kitapogasd,mi is az amitől nem látsz be.

Ha a méhed süllyedt,akkor érzékenyebb lehetsz szex közben,bizonyos pozitúráknál kifejezetten fájdalmas az együttlét. A hüvelyfal süllyedésnél ettől nem kell félned!


Akár hüvelyfal,akár méhsüllyedésed van,a későbbi gyermekvállalást nem befolyásolja!


Jó babázást,jó egészséget!! :-)


Üdv: 3 lányos,11hkm

2012. júl. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amikor megszületett a lányom a 6 hetes kontrollon minden rendben volt. Egy hét múlva pánikolva rohantam a dokihoz, hogy van ott valami, aminek nem kellene. méhsüllyedésem lett:(:(:( köszönhető a hosszú vajúdásnak, a 4kg-os babámnak, aki 37es fejecskével született,és még a fejét is rosszul tartotta a drágám, na meg genetika.

Intimtornáztam, bár nem olyan intenitással ahogy kellett volna. Házaséletbe nem zavar, nem fájdalmas.

Most 34+6 hetes kismama vagyok, nem rosszabbodott a helyzet eddig(kopp-kopp). Nem tudom szülés után mi lesz. Az orvosom annyit mondott, jobb biztos nem lesz. A továbbiakat pedig megbeszéljük majd szülés után!!

2012. júl. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.
2012. júl. 24. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!