Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van itt olyan anyuka, akinek...

Van itt olyan anyuka, akinek szüléstől lett valamilyen maradandó "sérülése" (méhfalsüllyedés, hüvelyfalsüllyedés stb. )?

Figyelt kérdés

#hüvelyfal-süllyedés #méhfalsüllyedés
2012. júl. 22. 12:03
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Kedves 17. válaszoló: nekem is tág lett a hüvelyem a ( plusz még hüvelyfalsüllyedés). Nálam még rosszabb a helyzet, mert nem tudok tornászni, szaladni a hüvelyfalsüllyedésem miatt. Ha csak egy kicsire is kifárasztom magamat (pl. többet gyalogolok, emelgetek), nagyon kellemetlen odalent. Nekem is az intim tornát javasolták, csináltam is egy ideig, javulás nem volt, így abbahagytam.
2012. aug. 8. 22:42
 22/22 A kérdező kommentje:

Szerintem nem kellett volna semmiféle praktikával kiürítsd a végbeledet. A lényeg az lenne, hogy úgy vizsgáljon meg az orvos, ahogy "normál" állapotban vagy. Ha úgy mész el kivizsgálásra, akkor lehet, hogy ő is észrevette volna a hüvelyedben a beboltosulást. Ha mégsem, akkor elmondtad volna, hogy mit érzel, mennyire zavar, meg a nemi életedet is tönkreteszi.

Ne szégyelld magad! Azért vannak az orvosok, hogy meghallgassák a panaszainkat, megvizsgáljanak és meggyógyítsanak.

Én a helyedben elmennék újból a nőgyógyászhoz és elmondanám minden ezzel kapcsolatos problémámat és kérném, hogy vizsgáljon meg alaposan és találja meg rá a gyógymódot. Szerintem ne hanyagold el, mert a házaséletedet tönkreteszed.

2012. aug. 8. 22:52
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!