Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van itt olyan anyuka, akinek...

Van itt olyan anyuka, akinek szüléstől lett valamilyen maradandó "sérülése" (méhfalsüllyedés, hüvelyfalsüllyedés stb. )?

Figyelt kérdés

#hüvelyfal-süllyedés #méhfalsüllyedés
2012. júl. 22. 12:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
17%

Császármetszés, gerincbe kapott érzéstelenítő, amit sajnos 6x szúrtak. Elszúrtak egy pontot, egy ideget értek és ez beindított nálam egy autoimmun folyamatot, aminek az lett a vége hogy elveszítettem a látásomat az egyik szememre.

A látásom azóta félig visszajött - 1 év után! - , de sosem fogok 100 %-osan látni vele. És maga az autoimmun betegség sem fog elmúlni soha, azaz a későbbiekben lehet gond a másik szememmel is.

2012. júl. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
9%
Sajnálom, aki így járt, de nem értem a kérdést. Félsz a szüléstől? Ne ilyennel foglalkozz, minden rendben lesz, és kész.
2012. júl. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Kedves 1. válaszoló: nagyon sajnálom, ami veled történt. Reméljük a legjobbakat, és nem fog tovább romlani a látásod.

Kedves 2. válaszoló: Már szültem, és nekem is maradt sajnos maradandó "sérülésem".

Azért tettem fel ezt a kérdést, mert kíváncsi voltam arra, hogy milyen sérülések léteznek és hány anyukát érint.

2012. júl. 22. 12:39
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
nálad mi történt? nekem a derekam repedt meg és azóta időnként borzasztóan fáj
2012. júl. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, pontosan mi történt barátnőmnél, de el kellett távolítani a méhét :-(

Eleve nehezen jött össze a baba, volt két vetélése, mind kettő a 9. héten, majd a kislánya a 36. héten elhalt, őt meg kellett szülnie. A házasságuk 10. évében született a fia. Ő ragaszkodott (talán túl sokáig) a természetes szüléshez, végül műtét lett. A baba egészséges.

2012. júl. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

farokcsont repedés

én nem a gátseb miatt nem tudtam ülni sokáig rendesen :)

nem tudom mennyire számít maradandónak, 4 hónapig szenvedtem vele

2012. júl. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Méh- és hüvelyfal süllyedésem lett,illetve a gátam nem gyógyult rendesen,van ott egy egyébként nem észre vehető duzzanat,amit a 2. szülés utáni gátvarrásnál vett észre a nődoki- amikor jeleztem,hogy nem hat a lidokain,hiába adott be 2 adagot,akkor nézte meg,és mondta.


Üdv: 3 lányos,11hkm

2012. júl. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Bár nekem nem olyan jellegű, csak esztétikai probléma, az arcomon bevérzések keletkeztek, amire azt mondták a kórházban, hogy 1-2 hónapon belül felszívódik.

3 éves lesz a lányom, de nem tűntek el ezek a bevérzések...

2012. júl. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
92%
Gátplasztika. 3 baba 5 év alatt nagyok is voltak és csúnyán gyógyult a seb másodjára hegesedett.
2012. júl. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Császármetszés során kicsit rákönyököltek a hasam tetejére a dokik, mert fent volt nagyon a babám. Mikét oldalon 1-1 bordám eltört, de nem mozdult el szerencsére. Ennek köszönhetően 2 hónapig ülve aludtam, szoptattam stb... Minden mozdulat kínszenvedés volt, pláne hogy még egy 3 éves is volt itthon és nem volt segítségem a férjemen kívül, aki ugye nappal dolgozni járt. De túl vagyunk rajta, szépen összeforrt. Igazából nem maradandó sérülés lett, de gondoltam leírom.

A többi anyukának pedig jobbulást.

2012. júl. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!