Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van olyan, akinél az első...

Van olyan, akinél az első szülésnél nem tűnt el a méhszáj, és nagyon nehezen született meg a baba? A második szülése hogy alakult?

Figyelt kérdés
2009. júl. 15. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is nehezen tágult az első szülésemnél, de kaptam epi-t, mert az ellazítja az izmokat. Így másfél óra alatt tűnt el a méhszáj. Nem tudom Te kaptál-e, de talán ez lehet a megoldás. A másodiknál is hasonló volt a helyzet. A harmadik kb 6 óra alatt megszületett minden gond és beavatkozás nélkül, még gátmetszés sem kellett.
2009. júl. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kitágultam rendesen, de nem tűnt el a méhszáj. Ez a gond.

Most 35 hetes vagyok,s kezdek parázni.

2009. júl. 15. 14:42
 3/4 anonim ***** válasza:
majd elfog, nyugi! gondolom nem holnap akarsz már szülni 35 hetesen. nekem is baromi lassan nyílt meg, azt hittem sose fog, és mindenfajta erőszakkal fogják kiszedni belőlem a gyereket. aztán mégis sikerült vhogyan tágulnom. javaslom a málnalevél tea ivását, az segíti ezt pont, meg a homeós bogyókat, ami szintén lazít (Caulophyllum c30). és időben ki fog nyílni, csak nagyon akarjad és ne add fel! (ha feladod, császár lehet belőle). szorítunk!
2009. júl. 16. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem az első szülésem nagyon hosszu volt,36 órát vajudtam.A másodiknál már előre féltem.De kellemesen csalodtam mert alig értünk be a korházba már meg is lett a babó. Igaz a szülés megindulása is más volt,mig az elsőnél csak fájásaim voltak,másodszorra otthon délután 2kor elfolyt a vizem minden fájás nélkül, 3/4 4kor már a kezembe volt a kislányom:)Szerintem 2 egyforma szülés nincs.Boldog babavárást és könnyü szülést!
2009. júl. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!