Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szegedi kismamák! Szül valaki...

Szegedi kismamák! Szül valaki Szegeden Pál Zoltán doktor úrnál?

Figyelt kérdés
Milyen tapasztalataitok vannak vele kapcsolatban?Jó szakember?Véleményeket várok!
2009. júl. 15. 16:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Az unokatesóm nála szült.Jó szakember és kedves azt mondta,de túl sok betege van és kevés ideje jut rájuk.És hát eléggé szereti a pénzt...!Azt mesélte volt egy szobatársa aki az első babáját nála szülte,de nem tudott a szülésért pénzt adni,és ezért a második terhességénél nem vállalta el.Ha megint babája lesz nem hozzá fog menni azt mondta.Én ennyit hallottam róla.
2009. júl. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia!!

hát én is azt hallottam róla, hogy elég pénzéhes... ha esetleg még nem választottál én nyugodt szívvel ajánlom Dr. Vincze Emőkét. egy nagyon aranyos, megbízható, elérhető orvos!! imádtam!! tuti a másodikat is nála fogom szülni!!

2009. júl. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Babityka válasza:
Tudom kicsi későn írom ide a válaszom de nekem sajnos most januárban volt egy nagyon rossz tapasztalatom vele. Túlhordásos voltam de persze első perctől fogva hozzá jártam a magán rendelőjébe és a szülésnél cserben hagyott mert ő szabadságon van. A pénzt azt valóban nagyon szereti de valószínű az volt a baja hogy amikor már csak ctg-n találkoztunk akkor nem adtam neki. Szerintem csak mint magánbetegekkel foglakozik normálisan meg azokkal aki pumpolják. De szerintem ez nem erről szólna. De én nem ajánlom csak olyan kismamának akinek van arra pénze hogy állandóan tömje a zsebét mert különben nem nem fogalakozik úgy az emberrel ahogy azt elvárnánk. Szerintem az apja hatalmával nagyon visszaél.
2012. márc. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!