Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Jahn Ferenc Dél-Pesti Kórházba...

Jahn Ferenc Dél-Pesti Kórházban szeretnék szülni. Tudnátok szülésznőt ajánlani? Nektek milyen tapasztalataitok voltak?

Figyelt kérdés
2012. júl. 24. 19:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem nem volt fogadott szülésznőm, de akinél szültem, nagyon kedves, aranyos, segítőkész volt, és sokat foglalkozott velem. Nem tudom, hogy még ott dolgozik e, mert eltelt azóta 7év, de ha igen, akkor őt tudom ajánlani. Bálintné Áginak hívták.
2012. júl. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia!Én szeptember végén szülök majd ott,és a szülésznőm Praudáné Manyi,én nagyon meg vagyok vele elégedve,mindent elmond,elintéz,kedves,figyelmes,bármikor felhívhatom bármivel kapcsolatban!Én csak ajánlani tudom őt!!Boldog babavárást!!!31 hetes kismama
2012. júl. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!