Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak Dr. Lintner Ferenc osztályvezető főorvosról a Szent János Kórházban? Várnék mindenféle pozitív és negatív tapasztalatot is.

Figyelt kérdés
Én eddig csupa jót hallottam és tapasztaltam a "Tanár Úrról", én is, és a húgom is nála születtünk. Az eddigi vizsgálatokra is hozzá jártam. Hallottam több olyan nőről akiknek a méhéről, petefészkéről más orvos már lemondott, de Ő megmentette. De azt is tudom, hogy nincs ideje senkit babusgatni (hiszen osztályvezető), rengeteget dolgozik.
2010. febr. 18. 09:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nála kezdtem a terhesgondozásom, de mivel minimum 4 órát ültem minden alkalommal az ajtaja előtt 4 perc figyelemért, inkább váltottam.. Bocsánat a kifejezésért, de kur..ára elfoglalt... De tény, hogy nagyon ért hozzá.
2010. febr. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! :-)

Semmi baj, ezért írtam, hogy pozitív és negatív tapasztalatokat is várok. Elvileg van magánrendelése is, azt nem próbáltad? ( Én eddig csak a kórházban voltam bent nála) És ha nem bánod megkérdezhetem, hogy kire váltottál? Köszi

2010. febr. 18. 11:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia, nem tudom még aktuális-e még, én nála szültem a kislányom szeptemberben és tizenöt éve hozzájárok. Tény, hogy a magánrendelőben kicsit lazább az ideje, de a kórházban érthető hogy várni kell rá: van olyan hogy egy délelőtt levezet két szülést, egy császárt és ugye ő az osztályvezető is. De én csak ajánlani tudom, bár babusgatni nem szokott az tény, de szerintem jobb is! De ha kérdezel mindenre válaszol, és nagyon ért hozzá!!! Ráadásul nem császárpárti, alattam rezgett a léc, de végül természetes úton szültem!
2011. jan. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A kérdés még aktuális :-)

Köszönöm a válaszod! Nekem még az is nagyon szimpatikus benne, hogy ha felhívom, vagy már ott vagyok, akkor rögtön tudja, hogy ki vagyok és hogy milyen gondom volt eddig :-)

Magánrendelőjében még nem voltam, te voltál? Esetleg ottani árakat tudnál nekem mondani? Köszi! /O./

2011. jan. 26. 19:11
 5/5 anonim ***** válasza:

Én szinte mindig a magánrendelőjébe járok. A terhesség vége felé hívott már csak mindig a kórházba (gondolom, hogy ne rántgasson nagy hassal kétfelé). Tavaly 10ezer ft volt nála egy vizsgálat, ebben benne van az is ha rákszűrést kérsz, vagy UH-t.

Amúgy tényleg úgy van, hogy aki hozzájár már név alapján rögtön tudja kábé az egész kórtörténetedet :))

2011. jan. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!