Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyenek a tapasztalataitok...

Milyenek a tapasztalataitok Kistarcsán a Flór Ferenc Kórházban a szülésznőkkel kapcsolatosan?

Figyelt kérdés
Szeretnék szülésznőt fogadni a szülésemhez.
2010. jan. 16. 09:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Én nem fogadtam, de nálam a Balázs Erika volt benn mikor szültem(2007 dec.30-án). Akkor egyszerre asszem hárman szültünk és neki rohangálni kellett közöttünk. De szerintem kedves volt, és mindent megtett amit tudott, így egyedül is.

A többi szülésznőt nem ismerem.

Iwiw-en megtudod nézni őt, Valkón lakik.

2010. jan. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem tasnádi mihályné vlt bent egyszerre 4en szültünk de kedves volt figyelmes
2010. jan. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én szerettem volna fogadni és meg is beszéltem a szülésznőmmel, de korábban jött a baba 11 nappal és ő vidéken volt, úgyhogy végűl P. Hajdú Zsuzsánál szültem. Szegény ment volna haza a munkaidő lejártakor, de én megkértem, hogy maradjon velem a végéig, úgyanis már 12 órát együtt töltöttünk és már nem viseltem volna túl jól egy váltást pont a vége elött. Ott maradt és nagyon örülök, hogy végül Nála szültem!
2010. jan. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!