Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogyan kell szülésznőt fogadni?

Hogyan kell szülésznőt fogadni?

Figyelt kérdés

Délpesti kórházban fogok szülni október végén. Úgy gondoltam, csak szülésznőt fogadok, orvost nem.

Már volna is egy jelöltem, csak nem tudom, hogyan szokás, hiszen csak a szüléskor találkozunk vele, mikor kell "felkérni", és hogy megy ez? Ad egy telefonszámot és amikor megyek szülni, felhívom, és ha épp nincs bent, akkor bejön, v.hogy?


2012. júl. 25. 19:12
 1/4 gabszem ***** válasza:
érdemes a 35. hét körül felkérni, mert amikor hetente kell menni ctg-re sokat tud segíteni , hogy ne kelljen órákat várni. Szerintem itt is feldobhatsz egy kérdést hogy tud-e valaki szülésznőt ajánlani a Dél-Pestiben és tuti hogy kapsz jó ajánlásokat.
2012. júl. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Jó ötlet, köszi! Akkor erre is várok ide válaszokat, tehát, hogy délpestiben jó szülésznőt tud-e valaki ajánlani?

ctg-re amúgy a kórházba kell járni és a szülésznők csinálják? Tehát itt lehet velük találkozni? Nekem 8 éve nagyon jó orvosom, volt, mindent ő csinált, de elment külföldre. Most nincs orvosom, a rendelőbe járok a kötelező vizsgálatokra, és hát nem nagyon tájékoztatnak, mindent úgy kell megkérdezni, ha eszembe jut, maguktól nem mondanak semmit.

2012. júl. 25. 19:34
 3/4 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy nagy marhaságot kérdeztem, de azt hittem, hogy ennél azért több válasz érkezik...:(
2012. júl. 27. 05:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Én ajánlással választottam magamnak szülésznőt lassan 3 éve. Akkor a barátnőm nála szült és én is abban a kórházban akartam szülni. A 32. hét környékén hívtam fel, megbeszéltünk egy időpontot a 35. hétre. Akkor elbeszélgettünk, elmondta a lényeget és egy szülőszobai látogatásra is elvitt pár héttel később. Aztán a szülésemnél mégsem ő volt, mert családi ügyben el kellett mennie, így átadott az egyik kolléganőjének. De szerencsére nagyon jó választás volt az új szülésznő, végig velem volt a fogadott dokimmal szemben, bátorított, segített, masszírozott, gátvédelmet csinálta. Most 37 hetes terhes vagyok és egyből őt hívtam fel, remélem ismét jól tudunk együtt dolgozni.
2012. júl. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!