Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szent Imre kórházban a vajúdób...

Szent Imre kórházban a vajúdóba nem jöhet be a párom? Akkor teljesen egyedül/vagy idegenek közt kell lennem? És mi van ha 10 órán keresztül vajúdom?

Figyelt kérdés
Ezt olvastam az egyik kérdés válaszában. Én is ott szeretnék szülni, de ez most elbizonytalanított..Vagy ez mindenhol így van? Előre is köszönöm a válaszokat!
2008. máj. 6. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia !

Nem tudom,hogy megy én is ott fogok szülni júliusban és apás szülés lesz,de ilyet senki sem mondott nekem,hogy nem mehet be az apa-akkor mi értelme lenne az apás szülésnek.Azért rákérdezek majd erre én is.Te mikor szülsz?

2008. máj. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én a Szent Imrében szültem 5 hete, és a vajúdóba tényleg nem mehet be a párod csak a szülőszobára. Egyébként 6 ágyas a vajúdó és általában 2-3 kismama van ott. Jókat lehet beszélgetni közben, presze a fájások alatt nem de az a vicces hogy mindenkinek máskor fáj. Javaslom hogy ne menj túl hamar a kórházba, így nem kell 10 órát a vajúdoban tölteni.Lehet egyébként zuhanyozni sétálgatni közben, sőt ki is mehetsz a párodhoz a folyosóra. Én du 4-9 ig voltam a vajúdóban, olyan hamar elszaladt az idő, és utána mentünk be a szülőszobára, hajnali 1 kor meg is született a kislányom!Szép szülést kívánok!
2008. máj. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot..akkor majd nem sietek nagyon:)) De azért sajnálom, hogy nem foghatja majd a kezem a párom, erőt adott volna. Bár a lénegnél úgyis ott lehet szerencsére! Amúgy még csak 8 hetes vagyok, de már most mindennek szeretnék utánaérdekldni:)
2008. máj. 7. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!