Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Igaz, hogy ha valaki sportolt...

Igaz, hogy ha valaki sportolt akkor könnyebben szül? A terhesség alatti sportolás könnyíti a szülést?

Figyelt kérdés
2007. aug. 22. 10:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én ezt így még nem hallottam, de a mértékletes sport, erősíti a baba tüdejét, stb.

És a te állóképességedet is, szóval lehet benne valami.

2007. aug. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Állítólag igaz mindkettő, de azért a tehesség alatti sportokat érdemes megválogatni, semmi olyan ami rázkódással meg haspréssel jár.
2007. aug. 23. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokat olvastam utána,ugyais hajlamos vagyok elhízásra,és nem szeretnék akkora lenni mint egy bálna.Az úszást javasolták.Szép kényelmes lassú tempók.Versenyszerű edzésekkel fel kell hagyni az első trimeszter végén.Meg olyan sportokat amik nem labdajátékok,küzdősportok,nem jár nagy hírtelen nyújtózkodással.Szóval szinte csak az uszoda maradt,de azt lehet még a harmadik trimeszterben is.Ha van egy kis időd kutass neten!
2007. okt. 28. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy a sportolók nehezebben szülnek, pontosabban nehezebben tágulnak, pont a sport miatt, mert kötöttebbek az izületek. De a könnyed mozgás, torna jó hatással lehet. De a szülés mindenkinél más, nincs két egyforma.
2007. nov. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!