Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy spontán (otthon) végződő...

Egy spontán (otthon) végződő eü. kaparás nélküli vetélés után megborulhat a ciklus? Nagyobb eséllyel eshetek teherbe újra? (azt mondják terhesség után könnyebben sikerül, ez igaz? )

Figyelt kérdés
2008. szept. 8. 08:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy "otthoni" spontán vetélés elvileg nem borítja fel a ciklust, semmi sem változik.A könnyebb teherbeesésre pedig szerintem nincs pontos válasz, egyénenként változó. Mindenesetre sok sikert!
2008. szept. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szió!

Igen, az orvosok javasolnak 1-3 honap szunetet, de nagyon sokszor hallottam olyanrol, hogy egy honap mulva ismét baba volt már!

nagyon sajnalom, annak ellenere, hogy gyakori, megráz. azzal, hogy meghalt, jobb igy neki, nem lett volna életképes, de elokeszitette a helyet ugymond.

Sok szerencsét.

(A ciklus megborulasa valtozo, elofordulhat, és a lelki dolgok is bejatszanak termeszetesen)

2008. szept. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok: a 3 hónap szünetet csak műtéti befejezés esetén javasolják...
2008. szept. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!