Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Okozhat valami gondot a...

Okozhat valami gondot a málnalevél tea a babánál vagy nálam?

Figyelt kérdés
36 hetes kismama vagyok a méhszájam megrövidült, 2100-as, vettem málnalevél teát de nem merem kipróbálni, félek, hogy valami gond lesz tőle, begörcsölök, vagy a babának ártok vele. Volt már valakinek rosz tapasztalata a teáról?
2009. júl. 16. 16:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem. Én eddig ilyent még nem hallottam. Olyant igen, hogy nem hatott, de hogy bárhogy ártott volna, azt még nem. Nekem az orvos és a védőnő is ajánlotta, nekem be is vált. És még sok másnak is, ahogy hallottam.
2009. júl. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én sem hallottam még ilyenről...nem véletlenül ajánlják a kismamáknak! Én ittam, baromi gyorsan tágultam a szülésnél, hogy ez most a tea miatt volt vagy sem, utólag nem, lehet megmondani. Mindenesetre én a tea javára írom:)

A rossz tapasztalat max annyi lehet, hogy nem használ. De ez alkati kérdés...

2009. júl. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2009. júl. 17. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!