Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Felszívódó gátvarrat? Ki, mit...

Felszívódó gátvarrat? Ki, mit tud erről? Tényleg jobb mint a sima varrat?

Figyelt kérdés
2012. júl. 27. 19:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
nekem is volt felszívódó varratom, igaz nem szülés miatt, de annyival volt jobb, hogy nem volt varratszedés :)))))
2012. júl. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%

Nekem felszívódó meg sima is volt, semmi különbséget nem éreztem, annyit hogy a felszívódó nekem nagyon sokáig megvolt, mert nem potyogott ki, majdnem "vittem" a 6 hetes kontrollra, már nagyon idegesített. Húzott, büdösnek éreztem magam tőle, ahogy kezdett kilökődni, megint fájt, meg majdnem szívrohamot kaptam tőle, amikor megláttam a wc-ben, hirtelen nem tudtam, mi az:)


A simával is megszívtam, volt ugyan varratszedés a hazajövetel előtt, de egy csomó valahogy bent maradt a sebben, és mikor elkezdett kilökődni, begyulladt az egész seb, ülni alig tudtam. Aztán kihúztam.

2012. júl. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
Biztos, hogy jobb! Nekem csak felszívódó van/volt, de annyi volt, hogy a doki ránézett, hogy gyógyul-e és kész! Nem kellett vagdosni a csomókat a végéről, nem kellett kiszedegetni! Nem is éreztem, hogy van!
2012. júl. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, :) ment a zöld kezecske
2012. júl. 27. 19:50
 5/11 anonim ***** válasza:
87%

Nekem is felszívódó volt csak, és azt mondta a szülésznőm, hogy örüljek, hogy a doki azzal varrt.

Na aztán a szobatársaim mentek varratszedésre és volt, amelyik könnyes szemmel jött vissza, annyira kellemetlen volt neki a varratszedés. Nekem egy "bekukkantással" elintézte a doki.

Bár egy picit én is meglepődtem mikor fürdés után a törölközőmön ott figyelt egy darabka és azt sem tudtam mi az. :)

2012. júl. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%
Szia! Én mindkét szülésemnél felszívódót kaptam, szerintem biztos jobb mint ha lenne varratszedés. Éppen elég a varrást elviselné, mindkét szülésemnél az volt a lerosszabb.:-(
2012. júl. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Babeli Zurzavar ***** válasza:
90%
nekem is felszivodo volt,4 csomi vagy oltes,nem tudom hogy mondjak,es 10 nap alatt eltunt.mondhatnam azt is,hogy tok jo volt,de az kicsit vicces lenne:-)
2012. júl. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is felszívódó varrat volt. Szerintem jobb, mert nem kell varratszedésre menni.

2012. júl. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát ami azt illetí nekem állítólag felszívódóval varrtak,de igy 9 nappal a szülés után látom a csomókat de ezek kívül vannak,azt mondják ha belül felszívódott akkor esnek ki a csomók!igaz ez?Egy csomó pont a fenekem lukánál na az naon zavar!szép estét
2012. júl. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem az első szülésemnél felszívódó varratom volt, pár hét múlva begyulladt és eredeti állapotában szedte ki az orvos, az kegyetlenül fájt, alig bírtam a kocsiba beülni, hogy hazavezessek. Ez egyedi eset, hogy a szervezetem nem fogadta be.

A második szülésnél már simán varrtak, és szerintem jobban izgultam, mint amennyire fájt, amikor kiszedte.

Most a harmadikat várom, biztos simát kérek.

Szép napot!

2012. júl. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!