Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tényleg ovuláció után pontosan...

Tényleg ovuláció után pontosan 14 napra jön meg mindenkinek a menstruációja?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 12. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Nagyjából igen +/- 1 nap.

Ja és azt is tudom, mikor van peteérésem, ált. fáj valamelyik oldalon.

2011. ápr. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A 14 nap csak egy átlag. Van akinek több, van akinek kevesebb. Nekem például 11-12 nap volt mindig is.
2011. ápr. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem változó volt, volt, hogy 16, volt, hogy 14 napra. de nagyjából igen. ki kell tapasztalni, hogy neked milyen időre, van akinek korábban jön, van akinek később. normálisnak mondják ha 12 és 16 nap között van valahol. ha ettől eltér (tartósan) az valamilyen hormonális problémát jelez.
2011. ápr. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen,a menstruációs ciklus első szakaszában lehetnek egyéni eltérések ami elég eltérő lehet személyenként,mégsem kóros(tehát a menstruáció kezdetétől az ovulációig).De a második fele az pontosan mindenkinél 14 nap,tehát amit kérdezel arra a válasz igen.

Tehát az eltérések ami a nők ciklusainak hosszúságában van az az első szakasz időtartamából adódik,MINDIG!

2011. ápr. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló!Az tény,hogy az első szakasz hossza,vagyis a mensitől az ovuig mindenkinél lehet más és ez is adhatja,hogy mindenkinek más-más hosszúságú a ciklusa,de a luteális szakasz hossza, vagyis az ovutól a köv. mensiig is lehet változó. Nem mindig 14 nap. Nekem speciel rendszeres 30 napos ciklusaim voltak és mégis minden hónapban csak a 18-19. napon volt ovulációm. És sikerült a baba. Vgayis babák:)
2011. ápr. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
épp előtted írtam én is, hogy a luteális fázis hossza is lehet változó, igaz, hogy kisebb eltérések lehetségesek, mint a ciklus első felében. a saját adatokban biztos vagyok, hiszen használtunk ovulációs tesztet a babatervezés időszakában. előfordulhat, hogy valahol azt olvastad, hogy az mindig 14 nap, de a cikkek gyakran egyszerűsítenek.
2011. ápr. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ez akkor van így,ha a ciklusod 28napos...De a ciklus hosszúsága 28-35 napig normális...Szal legjobban úgy tudod meg,ha kiszámítod,hány napos a ciklusod...
2011. okt. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!