Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Veszpremi korhaz szüleszorvosai?

Veszpremi korhaz szüleszorvosai?

Figyelt kérdés
Megmondom öszinten felek, mert az en dokim ajkan dolgozik az tölünk tul messze, megfogadnam de emiatt eleg nehezkes lenne oda jarkalnom, plane ha a szüles spontan beindul, januarra vagyok kiirva, mi lenne ha nem ernenk oda? a mentö meg nem taxi, hogy azt mondjam Ajkara lesz a fuvar. A veszpremiböl pedig hallok erdekes velemenyeket egyik masik dokirol, ha pedig ö ügyeletes mikor odakerülök? Fogadjak ott szülesznöt? Mi haszna ha csaszar lesz a vege? segitsetek csajok, ti mit csinalnatok? veszpremiböl senkit sem ismerek, a gondozo doki jo fej, ismeri a terhessegem minden pillanatat, nem akarnek mashoz jarni, de ha ez az ara...
2009. júl. 16. 22:03
 1/3 A kérdező kommentje:
csak annyit, hogy nem is lehet ott orvost fogadni?
2009. júl. 17. 13:08
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia.Régebben még lehetett,de biztos hallotál róla,hogy meghalt egy Herendi doki(nőgyógyász,most nem jut eszembe a neve),és azóta a főorvos megtiltotta az orvosválasztást,mert úgy gondolta,hogy túl sokat vállalt egy kettő.Volt akinek 50 szülése volt egy hónapban és a másiknak meg 20.Így most mindenki egyformán ügyel és nem olyan kimerültek.Sajna ez van,én is jobban szerettem volna a saját orvosomnál szülni,de nem kedvezett a szerencse,pont hétvége volt és nem ő ügyelt,ez van,mégis megszületett a manóm és az a lényeg,hogy mind a ketten jól vagyunk:D

Üdv:10hós manó anyuja

2009. júl. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Babetta87 válasza:

Szia! Tudom, már 2 éve annak, hogy ezt a topikot írtad, de most én járok ugyan ebben a cipőben. Pápai a dokim, ismeri minden nyavajámat és rigolyámat, de most átmegy a Celldömölki kórházba és az nekem 45 percnyi kocsikázásra van innen, és én is amiatt aggódok, hogy mentő oda le sem visz (vas megye) és mi lesz, ha előbb indul be a szülés itthon, ráadásul februárra vagyok kiírva...a másik megoldás Vp lenne, az 25-30 perc, de ott senkit nem ismerek. Te mire jutottál végül? Vp? Kit válaszottál, mi lett a vége? Örülnék, ha tudnál segíteni! Köszönöm!

13 hkm

2011. aug. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!