Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mitől függ, hogy császárnál...

Mitől függ, hogy császárnál milyen a heg, hol vágnak?

Figyelt kérdés

Az egyik ismerősünknek 8 hónapja volt császármetszése és a strandon találkoztunk.A köldökétől a hasa aljáig húzódik a heg,ami sötét rózsaszín,szóval eléggé látszik.


Nekem programozott császárom lesz,azt hittem,hogy a heg nem fog ennyire látszódni,mert az egyik barátnőmnek alig látszódik és nem is ott vágtak neki.

Mitől függ,hogy hol vágnak?



2012. júl. 30. 12:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is elég halvány és rövid, egy vízszintes vágás volt. Sürgősségi császárt néha függőlegesen vágnak, az sokkal rondább.
2012. júl. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Normál esetben (ilyen a programozott is) bikinivonalban vágnak, nem fog látszani fürdőruhában, nyugodt lehetsz. Az ismerősödnél valószínűleg valami miatt nagyon gyorsan ki kellett kapni a babát, olyankor arra figyelnek, hogy ne károsodjon a baba és nem az esztétikára. Szóval ne aggódj, nem fog nálad látszani!
2012. júl. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 haramia ***** válasza:
Nekem sürgősségi császárom volt egy éve és ennek ellenére is "gyönyörű" a vágás. Sem bikiniben, sem fehérneműben nem látszik ki olyan mélyen van, kb. 12cm hosszú, vízszintes vonal, mára már halványrózsaszín.
2012. júl. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1. vagyok. egyébként nekem is sürgősségi volt de ennek ellenére sikerült szépre.
2012. júl. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is sürgősségi volt az első, és vízszintesen vágtak. A másodiknál pedig annak a hegnek a nyomán vágtak.
2012. aug. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!