Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogyan viselitek hogy szules...

Hogyan viselitek hogy szules utan "elcsunyult" a testetek?

Figyelt kérdés
7 hetes kislanyom van.Nagyon imadom!!!!!!De ahogy megszultem nagyon csunyanak erzem magam!!!!Szornyu erzes!a terhesseg folyaman elviseltem hogy a baba miadt hizok stb.De most rajtam vannak a folos kilok es az jo par,ahol a varratok voltak ott sem lesz a regi.Tiszta buckas a varras miadt.Felek milyen lesz majd ha ujra a parommal leszek!Nem e jon vissza a nehez szulesemnek az kepe.Tele vagyok terhessegi csikokkal.a hasam alja par a cicimen es a legcsonyabb a combom belseje egeszen a terdemig.Azt hittem szues utan halvanyodni fog de meg tobb es erosebb szinu lesz rajtam.Igy szegyellem magam a parom elott nem veszek fol rovidet.Meg a kilokkal el is leszek mert idovel csak lefogyok de a varrat de foleg a csikok nagyon bantanak.Mas is van igy?Nem gondoltam hogy ennyire megvisel az egesz.Tukorbe sem szeretek nezni!Ugy erzem nem ert meg senki!
2009. júl. 17. 20:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Én a kilóktól kész vagyok, 3.5 hós a babám, 68 kilóról hiztam fel 83-ra, már a 68 is sok volt, mert én eredetileg vékony testalkat voltam, szóval most nagyon fáj, hogy még mindig 72 kiló vagyok :(( Elkezdtem reggel futni, itthon kicsit tornázni, de semmi önbizalmam, hogy nem jönnek rám a ruháim, hogy rossz az állagom a combomon, még a térdemen is :( Férjemet nem zavarja egyáltalán, de én lélekben ilyen kilókkal már ezerrel edzenék, de nem lehet, olyan frusztráló... Úgyhogy én megértelek abszolút. Én 6 hónapos korára vissza kell, hogy menjek dolgozni, előre rettegek, mert tényleg nincs most ruhám, amit felvehetnék, mennyibe fog kerülni megint irodai göncökből bevásárolni, ráadásul feleslegesen, mert utána tényleg le akarok fogyni! Ördögi kör... Ja, a lábam száma is nőtt, igy 1 azaz 1 pár rendes cipő jön rám, plussz egy százéves edzőcipő, kész röhej.
2009. júl. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen át tudom érezni a helyzeted.Én már 5 hónapja szültem,és még mindig utálom magam,pedig már csak 2 kiló van rajtam,mégis többnek tünik.A hasam a legrondább,lóg,egy merő narancs bőr,tele van striával.Van egy jó hírem a striáim már tök halványak!Még látszanak,de már nem vörösek,hanem ilyen gyöngyházas rózsaszín.Én csináltam még két nagy hülyeséget amivel rosszabb lett:

1.Csináltattam szemüveget.Muszáj volt már,de szerintem tök szarul áll.

2.Levágattam a hátközépig érő göndör hajam,hogy majd így kevesebb gondom lesz vele...persze mindig elfekszem,sehogy sem áll és ha lehet még rondább lettem.

Nem vagyok egy szépség,de a szülés előtt azért nem sok bajom volt magammal.Most ha lehet kerülöm a tükröt.Egy kezemen megtudom számolni hogy azóta hányszor voltam a párommal,pedig előtte min. 2 naponta egymásnak estünk.Őt nem zavarja a testem,azt mondja: Szültél nekem egy gyerkőcöt!Majd szép lassan olyan leszel mint a régi!

Szerintem tényleg nem zavarja,mert elég sokszor "próbálkozik",de amint eszembe jut a hasam,a combom,elhajtom.Sokáig nem mehet ez így.Tornázni nem merek,mert még szoptatok,apróbb nyújtásokat szoktam csinálni, de hát az semmire se jó.

Azt mondják mire egy éves lesz a babám,semminek se lesz már nyoma.Remélem így lesz!

Kitartás!!!

2009. júl. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Ez így hülyeség,h semminek nem lesz nyoma...a nagy fiam 17 éves múlt,és a csíkjaim megvannak,csak teljesen kifehéredtek és nagyon elvékonyodtak.Nagyon keményen edzek,és az izmaim tónusa nagyon szép,plusz kiló sincs rajtam,de a csíkok megmaradtak és látszanak(szolizni is járok,bármit csinálnék is,akkor is látszana).Ami viszont jó hír,a 2.babám 14 hónapos,és SEMMI negatív változás nem történt a terhesség alatt,ami a csíkokat illeti.Nem lett vastagabb,és be sem pirosodott.Igaz,összesen 11 kg híztam(170 centi vagyok,62 kg kezdtem a terhességet),szval nem volt igazán nagy hasam sem.Az elsőhöz képest sokkal kisebb volt,talán ezért nem rontott egy fikarcnyit sem a bőrömön.Szval fogadd el magad(nekem is évekbe telt anno)és hidd el,kívánatos,és csinos nőci vagy,aki nem mellesleg:ANYUKA!Minden jót Nektek.
2009. júl. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%

Na anyukák elég ebből!!!!!

Senki nem csúnya, csak másabb lett!

Tessék erőt meríteni a szép dolgokból, ha molett maradtál attól még lehetsz csinos!

Molett nők is szoktak csinosan öltözködni, tessék elmenni fodrászhoz, az jót tesz a lelkednek!

Nem kell drasztikus változtatás, mondjuk egy kis melir bármilyen színben egyből feldobja a hajat.

Nekem a mellemmel van a gondom, csíkos , de már a szülés előtt is olyan volt, felveszek egy push-up melltartót és már szuper, egyből megfordulnak utánam az úton.

Szóval minden kis hibát lehet korigálni, csak járj utána.

Fel a fejjel!!!!!!

2009. júl. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én sem viselem vmi jól. Van még rajtam 10 ha nagyon szép akarok lenni akkor 15 kg felesleg. Kicsit lóg a hasam, sajnos a melleim is picit megereszkedtek (ez zavar a legjobban, mert mindig szép formájú feszes volt). Csíkjaim nekem is vannak, de nem vészes. Inkább csak a felesleg zavar, de amig szopi van, nem lehet se tornázni se fogyózni, pedig legszívesebben koplalnék hogy ez a sok háj lemenjen végre, de most a baba a legfontosabb. Nálunk a fél lakás tükörből van, gondolhatod hogy érzem magam ezektől, ki sem tudom kerülni őket. 3 hós baba anyukája
2009. júl. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is el vagyok keseredve. Én csak 12 kg-t híztam, de azt mind a hasamra. Ágyéktól a mellemig tele vagyok terhescsíkokkal. Az NST-n mindenki el volt hűlve, amikor levetkőztem. Pedig kentem magam, de nem ért semmit. A melleim lógnak, mint a vizslafül. Az én lányom már 1 éves, de semmit sem változott, ez szerintem már ilyen marad. Mondjuk ruhában egy jó melltartóval azért nem nézek ki olyan rosszul, de a férjem előtt meztelenül nagyon szégyenlem magam. Állítólag őt nem zavarja, és minden nap akar szexelni. De nekem elég kínos.
2009. júl. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia.Én 4hónapja szültem császárral és olyan a hasam,mintha még mindig terhes lennék,csak puhább.Semmi régi ruhám nem jön rám.Tegnap voltam nadrágot venni,és naivan bevittem a 38-as méretet a probasfülkébe.De a vége 44-es lett.A fenekem akkora,mint Winettou lovának.Kevéske pici csik lett a hasamon.Összeségében megereszkedettnek érzem magam a bőrőm.Tisztába vagyok a dolgokkal,de nem zavar annyira.Szoptatok és nem tudok jelenleg mást csinálni,csak várok.Utána igenis tenni fogok arrol,hogy ne igy nézzek ki.De most nem fogyózhatok.Különben is a szoptatás óta olyan étvágyam van,megennék mindent amit elém tesznek.A férjemet talán a hasam mérete zavarja,de megértő.A világ legjobb embere.Tehát engem még annyira nem zavar,mert tudom,hogy tehetek majd elenne,ha eljön az ideje.
2009. júl. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nem láttam magam csúnyábbnak, csak egy kicsit másnak. Igaz, csak 12 kilót híztam, és mire hazaértem a kórházból, újra 55 kiló voltam. Tudom, nem mindenki ilyen szerencsés alakat...A hasam még mindig nem olyan formájú, mint volt, nem olyan feszes, de így sem látom csúnyának. Szerintem a szülésnél nincs csodálatosabb dolog, és ennyi áldozatot megér. Higgyétek el, mindenki irirgykedik a kismamákra, akár vannak rajtuk felesleges kilók, akár nem!
2009. júl. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!