Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan viselitek (viseltétek)...

Hogyan viselitek (viseltétek) a második terhességet, ha az első baba is még picike?

Figyelt kérdés
Kislányom 16 hós, az első terhességemnél semmi baj nem volt, most meg 22hetesen állandóan keményedek a Magnézium citrici (3X3) ellenére.
2011. nov. 4. 09:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Most lesz 15 hós a gyerkőc, a másodikkal pedig a 22. hétben járok. Egy- két hete kezdtem el keményedni, de szerencsére napi 1-2 magneB6-al elvagyok. Inkább az a rossz, hogy a nagyot emelgetni kell, egész nap futni utána, vásárlásból cipekedni stb. Estére már hulla vagyok :-(
2011. nov. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

16 hónapos a kislányunk, örökmozgó, lerúg minden cipőt, levesz minden sapkát, már nem szereti a babakocsit, etetésnél mindig kimászik az etetőszékből... dackorszakot élünk.

10 hetes terhes vagyok a kistesóval. Rosszulléteim vannak de olyankor segít a Párom vagy anyu a kislány ellátásában. Segítenek akkor is ha orvoshoz,védőnőhöz vagy vizsgálatra kell menni. Gyenge vagyok de próbálok nappal pihenni amikor a kislány alszik.

Annyiból jó, hogy Ő éjjel alszik végig, este 9-től reggel fél 8-ig, legalább az éjjelek nyugisak.

Én gyógyszert nem szedek most semmit.

2011. nov. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hat, nalunk az elso baba picike tenyleg azt jelentette, hogy picike.

5 honapos volt az idosebbik gyermekem, amikor teherbe estem a masodikkal.

A terhesseg osszessegeben jobb volt, igaz, hogy sokat kemenyedett nekem is a hasam es a mehszaj is nyilt mar a 3. trimeszterben, de ennek ellenere jobban, szebben telt.

Az elso babat varva nagyon tulgondolkodtam a dolgokat, nagyon odafigyeltem magamra, hiztam is jo sokat, merthogy ugye enni kell, illetve azert, mert addig addig izgultam, hogy minden rendben lesz-e, hogy lett egy igen komoly beverzesem a 2. trimeszter elejen. Utana lusta d.szno uszemmodba kellett kapcsolnom. Es az is lettem.

Tenyleg rengeteget unatkoztam, hisztis voltam, bogtem ha kellett, ha nem, alig vartam a veget.


A masodik babat varva viszont idom sem volt megallni, hiszont volt kint is egy babam, dolgozni is vissza kellett mennem par honapra kozben, ketszer koltozkodtunk. Vegig nagyon fitt maradtam, alig hiztam, aggodni nem volt idom, de ereztem is, hogy minden rendben lesz. Es nem vartam igazan a veget, mindig azert imadkoztam, hogy mindent sikeruljon elrendezni mielott szulok. Vegul sikerult, de karcosan, 2 nappal a teljes koltozes befejezese utan szultem. :)


En is napi 2-4 szemet szedtem az 500 mg-os magneziumbol, ezzel sikerult valamennyire megfekezni a kemenyedeseket. 38. het vegeig kellett szednem es 39 hetesen szultem.

2011. nov. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
18 hós a lányom,és 14 hetes babás vagyok a másodikkal.nekem egyenlőre annyiból rossz most h a nagylányom emelgetését nem igazán bírom.remélem nem lesz belőle baj.
2011. nov. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez egyén és terhesség függő
2022. ápr. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!