Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van még itt rajtam kívül...

Van még itt rajtam kívül olyan Anyuka, akit a gyermek születése után már nem tekintett NŐNEK a párja, csakis és kizárólag ANYÁNAK? Hogy viselitek?

Figyelt kérdés
2011. aug. 29. 11:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ide tartozok. Csak azon gondolkodj el, hogy valójában anya vagy-e vagy nő? Tudom, hogy fáradt vagy, de önmagad is NŐ maradj.
2011. aug. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nagyon nehéz,de ha azt akarjuk,hogy szülés után is nőnek nézzenek minket akkor fontos,hogy mindig csinos légy nem szabad elhagyni magunkat.Én folyamatosan sportolok,melette főzők,mosok és nevelem a 3 gyermekem.Imádom őket de én nőnek érzem magam,és a férjem is ugy tekint rám.Legyen önbizalmad mert ha az nem sugárzik akkor más sem látla.Légy minig nőies és ez laza smink elfér rajtunk nappal is.:).Mikor megismert akkor sem a slampos nőbe szeretett bele,hanem a NŐB!!!!
2011. aug. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Igen,ÉN!

házirobotnak tekintettek,h az a dolgom,főzzek,mossak,takaritsak,és gyereket neveljek.

mindig azt hangoztatta a gyerekem apja h kövér vagyok,hiába adtam le 15 kilot szép lassan,nem látta a változást...


szétmentünk,mostani párom pedig egy mintapasi ezen a téren.

2011. aug. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Nem ezzel van a baj.Mindig ápolt és csinos vagyok.Szépen felöltözve,smink(mesterkozmetikus vagyok),de egyáltalán nem néz nőnek:(((!
2011. aug. 29. 11:33
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok! Így már más a helyzet persze. csak azért vetettem fel a dolgot, mert sokan elfelejtjük, hogy van férjünk a gyerek mellett, akinek tetszeni kell.


A kettesben töltött közös program nem lehetne megoldás?

2011. aug. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is hasonló a helyzet. Rám-ránk fáradt, minden másra nem. Ha topis vagyok, ha szexi nődémon akkor se vesz észre.

Ha teszem a dolgom, ha nem azt se. Közös programnál fáradt, ne azt amit épp, találjak ki mást addig ő filmezik...

És mostanában egyre sértőbb, bántóbb beszólásokat kapok tőle, más meg azon imádkozik, hogy legyek az övé gyerekestől mindenestől... első ránézésre bébicsősznek hisznek, nem az anyukának.

2011. aug. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van ilyen barátnőm. Minden tökéletesen működik a kapcsolatukban, csak egy dolog nem: semmi szex! Nagyon nehéz lehet így... 9 éve vannak együtt, 8 éves a gyerek, eszükben sincs elválni, de mindenki külön utakon jár.

És még egy ilyen férfit ismerek, aki beteg (ez ugyanis tényleg pszichés betegség), onnantól, hogy imádott felesége lába közül kibújt imádott gyermeke, a felesége megszűnt NŐnek lenni a szemében - ők elváltak, ennek már több mint 20 éve, a férfi újranősült, de az új feleség nem szült neki gyereket, pontosan emiatt...

Nem tudom, ezt lehet-e egyáltalán kezelni, tud-e ezzel mit kezdeni egy szexuálpszichológus. Ja, és az is érdekes, hogy valószínűleg nem azért van, mert a férfi is ott volt a szülésnél és olyat látott, amit nem kellett volna, ugyanis több mint 20 éve még nem lehetett bemenni...

2011. aug. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Szia,nálunk is ez volt az első gyermekünk születésekor.Magas,sportos,vékony nő vagyok most és akkor is az voltam.Azt hittem megcsal,állandóan veszekedtem vele,ő meg csak szomorúan válaszolt,hogy nem tudja mi van vele és szeret meg minden,de nem megy.Ez a folyamat kb. két évig tartott,volt szex,de nagyon ritkán.Utána mintha elvágták volna,újra kívánatos lettem,le se tudtam magamról vakarni és így van ez a mai napig is,pedig azóta eltelt tíz év,már két gyermekünk van.A másodiknál féltem egy kicsit,de ott nem ismétlődött ez a helyzet.Akkoriban szünt meg a munkahelye és nagyon ideges volt.Hónapokig tartott mire újra jó helyet talált.Nem lehet,hogy nálatok is valami hasonló nehéz helyzet áll fenn az élet egyéb területén?
2011. aug. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ezek szerint nem vagyok egyedül :(!

Sajnos engem nagyon megvisel.Császárom volt és Ő nézte,de szerintem ez nem viselhette meg ennyire.Szex egyébként alig van ,max 2-3 hetente.Én meg minden nap el tudnám viselni.Soha nem mond egy kedves szót,soha nem ölel meg,soha nem kapok egy puszit.Csak ezt hallom:Anya! bekakált a baba,Anya! éhes a baba.Kész vagyok teljesen,mert annyira boldogtalan vagyok.Annyira vágyom rá,hogy újra nőnek lásson.Mindent bevetek,de semmi:(Azt nem hinném,hogy megcsal,mert ha nem melózik,akkor mindig itthon van!Munkahelyen meg csak pasik vannak.Ha mégis megcsal ,akkor nagyon ügyesen csinálja:(

A legrosszabb,hogy nem tudom,hogy mit csináljak...közös program kettesben nem nagyon van,mert Ő utál menni bárhova is.Meg a lányomat sem nagyon tudom hova tenni:(.

2011. aug. 29. 13:53
 10/22 anonim ***** válasza:

ma 12:30 vagyok

Ha csak 1x is volt legalább szex, akkor a férjed nem beteg (az általam említett 2 esetben egyáltalán nem volt képes a feleségéhez hozzányúlni...), ez jó hír!

Kitartás, van, akinél nagyon hosszú időbe telik, míg rendeződik a házasélet...

2011. aug. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!