Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kezdődhet így a szülés?

Kezdődhet így a szülés?

Figyelt kérdés

4 napja minden délután szinte percre pontosan fél1 körül,elkezd fájni a hasam. Szúr nyillal a hüvelyembe, elég kellemetlen. Van hogy kevésbé van hogy jobban fáj, ez megy kb negyed 4ig. Utána mint akit elvágtak,semmi baj nincs??


Jóslófájás lenne, vagy valakinek kezdődhet így a vajúdás??


2012. aug. 3. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem jósló (bár nekem nem voltak jóslóim) A vajúdás rendszeres fájásokkal kezdődik. Nálam először 10 percenkénti fájásokkal, amik 5percig tartottak. Aztán el kezdett csökkeni a fájások közti szünet, és a fájások hossza is. Végül 3perces fájásokkal (2 fájás közti idő) mentünk a kórházba. Akkor 1fájás kb 5mp-ig tartott
2012. aug. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem így kezdődött, ahogy leírtad.

Pénteken este 6-tól 11ig pontban 5 percenként keményedések, és ez ismétlődött minden nap. Végül kedden már nem maradt abba :) De nekem nem is volt rövidebb, csak a keményedés ment át kicsit menzis húzó fájdalomba, de a kitolásnál is 5 percenként jöttek a fájások (mondjuk nekem előtte már pénteken 1111 volt a méhszáj, úgyhogy nem kellett sokat pluszban tágulnom).

Sok sikert a szüléshez!

2012. aug. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a második baba kínzott így éjszakánként majdnem két hétig, az utolsó három napban már fájásaim is voltak, de csak éjszaka, és utolsó nap már hajnalban jöttek az igaziak. Hát nagyon fárasztó két hét volt. Kitartás, biztos nincs sok hátra!
2012. aug. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek!

Tegnap a biztonság kedéért elmentem dokihoz, aki megerősített,hogy jóslók lesznek, a baba már sokkal lentebb van,mint volt, úgyhogy készülődik a ksiasszony:):)


Egyébként 36+6 hetes vagyok

2012. aug. 5. 07:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!