Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kezdődhet derékfájással a szülés?

Kezdődhet derékfájással a szülés?

Figyelt kérdés
38 hetes vagyok, 2 órája folyamatosan fáj a derekam, úgy érzem egyre erősödik. Mindegy hogy leülök, lefekszek, nem múlik el. Fájásokat még nem érzek, csak ez a folyamatos derékfájás, mint mensikor, de attól erősebb. Lehet hogy beindul a szülés?
2009. szept. 26. 12:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
15%
TEGNAP ESTE IS VOLT EGY PONT UGYANILYEN KÉRÉDS! NÉZZ UTÁNA!
2009. szept. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
2009. szept. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az egész vajúdáskor a derekam fájt...

Készülődj sztem, ha még otthon vagy:)

2009. szept. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Igen, igen!
2009. szept. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%

3. vagyok, és ne hurrogjátok le, ha vajúdik tényleg, akkor persze, h sokkal egyszerűbb feltenni a kérdést.

Sok sikert, könnyű szülést. Azt nem tudom, h befolyásolta-e, de így derékfájással 4 és fél óra alatt szültem. Fel a fejjel! Ügyi leszel! És majd ne lepődj meg a felénél már úgy fájt, mintha gázgyújtóval égetnék, egyszer meg is néztem, h tuti nem éget-e semmi:)

Drukkolok!

2009. szept. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, táskám össze van pakolva, egyenlőre várunk, még mindig nincsenek görcseim, de ez a derékfájás sem múlik. Kíváncsi leszek mi lesz ebből...

Kedves 1. és 2. láttam a tegnapi kérdést, csak nekem a derékfájáson kívűl nincs semmi más tünetem, ezért bátorkodtam feltenni ezt a kérdést. Elvégre is erre van ez az oldal szerintem....

2009. szept. 26. 13:35
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Na fájásaid vannak e már? vagy vized elment? Nekem is derék fályásssal indult, de rá 1 -2 órára jöttek a fájásaim.

Mi a helyzet? Elindítunk mi itt mindenkit szülni, csak mi nem szülünk akiknek már "kellett volna". :)

Én 2 napja hordom túl.. :)

2009. szept. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Abbamaradt az erős derékfájás, még mindig fájdogál, de már nem olyan erősen, nem tudom mi volt ez. Görcseim vannak néha, de persze rendszertelenül és nem is sűrűn. Pedig már szinte tutira vettem, hogy ebből ma szülés lesz, ilyen derékfájást még sose éreztem. De még az éjszaka hátravan:) Ha valami történik, jelentkezem:)
2009. szept. 26. 19:56
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Sajnos én még tapasztalatból nem tudok nyilatkozni mivel első babánkat várjuk és 33 hetesek vagyunk,de már nagyon várom én is a pillanatot amikor indulunk szülni.Bevallom irigyellek egy kicsit.Amint van valami megírnád?Úgy tudok izgulni az ilyen kismamákért és elkezdem beleélni magam na majd ha mi....:-))))

Könnyű és gyors szülést kívánok!!

2009. szept. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem az első szülésem derékfájással indult.

A férjem mentős volt, nem is szóltam neki, szépen elment dolgozni.

Én elmentem a szokásos vérvételre, végígálltam a másfél órás sort, majd felmentem a terhesrendelésre, ott is végígvártam, hogy sorra kerüljek.

Mikor bementem, a doki mondta, hogy este 6 és 7 között meglesz a baba, 2 újjnyira ki voltam tágulva.

Szépen hazamentem, lezuhanyoztam, összepakoltam, végígtelefonáltam, akit tudtam, és besétáltam a kórházba.

Fájásaim úgy igazából csak délután 3 elé indultak be rendesen.

Végíghallgattam, míg mellettem egy nő megszülte a 6. gyerekét.

Aztán 18.20-kor megszületett a fiam.

Szóval lehet, Te is szülni fogsz, nem mindenkinek látványos fájásokkal indul, és ha szerencséd van, és olyan alkatod, lehet, mire ezt leírom, már anyuka vagy.

Drukkolok Neked, könnyű, gyors szülést!

Üdv.

2009. szept. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!