Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehetsseges ha 17 evesen meg...

Lehetsseges ha 17 evesen meg csaszaroznak tobbet nem lehet babam?

Figyelt kérdés
2012. aug. 6. 18:28
 1/9 anonim ***** válasza:

Dehogy is, ezt honnan veszed??? Akár ötöt is szülhetsz utána.

Vannak barátnőim, akik csárszár után még szültek 1-2 gyereket.


Más kérdés, hogy 17 évesen nem biztos, hogy gyerkőcöt kellene vállalni akár császárral akár anélkül, de most nem az a kérdés....

2012. aug. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

hát igen,17évesen még simán se kéne hogy szülj!!

de gondolom már terhes vagy ha ezt kérdezed

2012. aug. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

de lehet!hogyne lehetne!

fiatal korban jobban is regenerálódik a szervezet.Akár még természetes úton is szülhetsz utána.

2012. aug. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

kedves lepontozók!


látom ti nagyon támogatjátok a tini anyaságot,akkor hajrá..!!

2012. aug. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

én nem pontoztam le senkit,de mi közötök hozzá hogy ki mikor szül?

nem a véleményeteket kérdezte a kérdező.

azokat jobban el lehetne ítélni aki 30 évesen elveteti mert karriert akar.

egyébként a mamám is 17 évesen szült,akkor még az volt a "divat"

van aki már 17 évesen kész az anyaságra,és van akinek még 40 évesen se való gyerek.

Persze arc nélkül könnyű rosszindulatú megjegyzéseket tenni interneten keresztül.

2012. aug. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

vagy inkább csak úgy érzi,hogy készen áll az anyaságra..!egy 17 éves,inkább érettségizzen le,kicsit dolgozzon,kicsit még "éljen" és aztán a baba.


régen azért egy kicsit más volt a helyzet,mint a mai világba. az én anyukám is 17 volt amikor férjhez ment,addigra kitanult egy szakmát is,és akkor még nem volt fontos az érettségi sem ,mert annélkül is könnyen talált munkát.

2012. aug. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem majd ó meg a családja eldönti mit , hogy kellett volna. Senkinek semmi köze hozzá. Simán lehet szakmát szerezni gyerek mellett - akarni kell. / Kérdésre válaszolva mitől ne lehetne? Akár 4 is lehet, ha bírja a hasad-méhed.
2012. aug. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyébként meg senki nem "támogatja" (legalább is én biztos nem), de ha már megtörtént hiába pampogtok és osztjátok az észt akkor is megszüli és felneveli. Mindenki úgy éli az életét ahogy akarja. Örüljetek, hogy nálatok minden szép és kerek.. Érdekes, hogy a 28-30éves bolti pénztáros nénit , vagy a varrónőt ne adj isten munkanélkülit nem hurrogjátok le. Minden esetre kíváncsi vagyok, hogy a minimálbéres fizuból ki, hogy nevel gyerek, meg vásárolgat stb, főleg ha a férje se keres többet. Sajnos ma már nem, hogy egy tininek, hanem egy dolgozó párnak is kínkeserves egy gyermek felnevelése. Nem kéne tehát korhoz kötni
2012. aug. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem garancia az érettségi sem semmire.Egy egyetemet végzett ember se talál munkát,vagy ha talál akkor is nehezen él meg,szóval ha erre kéne alapozni ki mikor vállalna gyereket,akkor én sohasem szültem volna...(pedig diplomás vagyok=kitörölhetem vele)

persze egyetértek azzal hogy még egy kicsit "élnie kéne",de van olyan ismerősöm aki a legelső barátjával "lebabázott"és azóta is boldogok,persze ritka az ilyen.

Szüljön ha akar senkinek nincs semmi köze hozzá.Lényeg hogy a gyerek szerető családban nőjön fel.

2012. aug. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!