Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 2 hete szültem, és ma vettem...

2 hete szültem, és ma vettem észre hogy egy varratot benthagytak. Hova menjek hogy szedjék ki?

Figyelt kérdés
2009. júl. 20. 10:38
 1/6 anonim ***** válasza:
NEMFELSZÍVODO VARRATOD VAN?ÉN 6 HETE SZÜLLTEM ÉS A 4HÉTEN TUSOLÁSKOR JÖTTEK KI A VARRATOK.ÉN AZT HITTEM MAJD FELSZÍVODIK DE A DOKI MEGNYUGTATOTT,HOGY KIESIK MAGÁTOL.
2009. júl. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is felszívódó varrat.Legalábbis a legtöbb helyen már ezt használják.Nekem még 3 hét után is varrat amit éreztem.pedig keveset vartak.
2009. júl. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne nyúlj hozzá, ha nem hivtak vissza varratszedésre. Majd a 6 hetes kontrollra kiesik, ami meg nem, azt a doki kiszedi.
2009. júl. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

nem felszívódó varratom volt.

Amikor hazajöttünk volt varratszedés, de egyet nem szedtek ki.

Mit csináljak?

2009. júl. 20. 14:04
 5/6 anonim ***** válasza:

nem lesz baja haaddig bent hagyod mig a dokidhoz el nem jutsz.. vagy ha nem ér rá, menj el másik dokihoz a korházba ezzel ne menj maszekhoz mert elcsippenti olloval aztán ott hagysz 5000 ft.t. nincs egészségügyis ismerösöd? én kiszedném simán pikk pakk

32

2009. júl. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom nálatok, hogy van de nálunk Kecskeméten is "varratszedés" van a hazautazás napján, de csak ők hívják így. Itt is felszívódó varratokkal dolgoznak. Csak azt a kis csonkot vágják le, amit te is használsz ruhavarrás után. Amivel elkötöd a cérnát. Levágják, hogy könnyebben ki tudjon esni. Ezt nevezik ők varratszedésnek. Egy szülésznő mondta tegnap a szülésfelkészítőn.
2009. júl. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!