Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikor illik odaadni a pénzt...

Mikor illik odaadni a pénzt az orvosnak és a szülésznőnek? Varratszedés nem lesz, mert "felszívódó" varratot használnak.

Figyelt kérdés
2010. júl. 1. 18:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Hozzám minden nap benézett a dokim, így az utolsó nap mikor hazajöttünk a kórházból és bejött hozzám akkor adtam neki oda a borítékot.
2010. júl. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Amikor hazamentek a kórházból, előtte keresd meg. Vagy úgyis meg fog látogatni néha (gondolom), és próbálj kettesben maradni vele, hogy át tudd adni.
2010. júl. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Engem megvizsgált az utolsó nap mielőtt hazamentünk volna és akkor adtam oda neki. Egyébként minden nap megnézett míg bent voltam.
2010. júl. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És a szülésznőnek mikor kell? Ő is bejön látogatni?
2010. júl. 1. 19:50
 5/9 anonim ***** válasza:
Engem utolsó nap megvizsgált a doki és akkor adtam oda neki. (A baba miatt egy hétig voltam bent és nekem a felszívódó varratból szedett ki, hogy ne szúrjon. Felemelő érzés volt utána. :-))A szülésznőt pedig megkerestem a 2. nap.
2010. júl. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
20:50-es vagyok. A szülésznő nálam nem volt fogadott, tehát ő nem jött be látogatni, de adtam neki egy kis pénzt, mert nagyon meg voltam vele elégedve. A szobatársam fogadott szülésznője bejött. Gondolj bele biztos bemegy hozzád, míg meg nem kapja a jussát. (Bocs ez egy kicsit gonosz volt)
2010. júl. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A szülészőnek rögtön szülés után adtunk.

A doki megvizsgál a hazaengedés előtt és kitölti a szükséges papirokat, hozza a zárójelentést. Ekkor gondosan ügyel rá, hogy egy vizsgálóba vigyen, ahol ketten lesztek és lesz alkalmad kifejezni a háládat...

2010. júl. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mi a szülőszobán le akarjuk tudni ezeket... a szülésznő és a doki is fogadott lesz, úgyhogy nem fognak egymás előtt zavarba jönni. Mivel a további három nap alatt nem tudom hogy mikor lehetnénk kettesben ezért így fogjuk megoldani.

A hazajövetel napján sem akarom, mert szerintem jobb ha szülés után megkapja a jussát, így a bentlét alatt is jobban rád néznek, segítenek.

2010. júl. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én ugyan császárral szültem, minden nap bejött megnézni=) amikor szedte ki a varratokat akkor kértem meg h kísérjen vissza a szobámba és ott adtam neki oda
2010. júl. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!