Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Létezik még esemény utáni...

Létezik még esemény utáni tabletta?

Figyelt kérdés
Gondoltam császár után, ha már letelik a 6 hét és lehet sexelni,amig nem hat a tabletta azzal védekezhetnénk...
2009. júl. 20. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Létezik, itt is sokan kapkodják ész nélkül. Miért azzal akarsz védekezni? Nem arra való. Ráadásul nem tudom, ha szoptatsz még, a babánál mit okozhat. Ez a gyógyszer egy igen magas hormontartalmú készitmény, rád nézve sem egészséges, és ha jól tudom, havonta csak egyet lehet belőle bevenni. Szóval szerintem az esemény utáni a legnagyobb hülyeség, amit tehetsz magatok ellen, de te tudod...
2009. júl. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Létezik. De szerintem veszélyes rendszeresen szedni. Én nem csinálnám. Persze nem az én dolgom.
2009. júl. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen létezik,de szerintem ne azzal védekezzetek!Az nagyon nagy dózisú hormon készítmény!!!A fogamzásgátló szedésénél csak 2 hetet kell rásegíteni(pl gumival)utána már nyugodtan lehet szexuális életet élni.Egyébként egyetértek az előttem szólóval az esemény utánit 1 hónapban egyszer írják fel.Nekem is volt rá szükségem amikor 8 hetes volt a babám(mert kiszakadt a gumi)de az orvos nem repdesett az örömtől,pláne,hogy szoptattam és mondta is,hogy 1 hónapban csak 1X írhatja fel!De egyébként nekem a cerazette fogamzásgátlót írta fel a dokim(lehet szoptatás alatt használni)és azt szerintem kérheted 4 hét után és amikorra meg már esedékes a dolog,addigra már védve is vagy.)

Bár ebbe nem vagyok biztos,hogy felírják a 6.hét előtt,de egy kérdést megér szerintem)

2009. júl. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Létezik, de mint te is írtad, esemény utáni tabletta, sürgősségi fogamzásgátlás. TArtós használatra nem jó, főleg nem állandóan.

Ha szoptatsz, úgyis csak szooptatós tabit szedhetsz, az meg hat már 1 hét alatt, addig inkább a gumi, vagy várjatok.

Ha bekapkodsz esemény utánit, csak megzavarod a szervezeted és szoptatás alatt tilos szedni!

Szóval nem ajánlom!

2009. júl. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!