Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi van ha nem fogadok orvost,...

Mi van ha nem fogadok orvost, csak szülésznőt? Lehet ilyet? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2012. aug. 17. 18:35
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, mindenkinek ment a zöld kéz.

Köszönöm a hasznos véleményeket, mindenkié elgondolkodtató.

2012. aug. 21. 21:30
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát úgy vagyunk mi, hogy a második gyerekünkhöz is ugyan azt a két embert fogadtuk fel. A doki a fiunknál teljesen rendbe volt. Havi 10ezerét volt magánrendelés akkor 2 éve. Most a doki 11ezret kért havonta, de júliusba 3x is magánrendelésre hívott minket és így júliusba ez 33ezret jelentett és ebből a második rendelésén alig voltunk néhány percet és sürgetett minket, hogy őneki mennie kell szüléshez és ráadásul másnapra a kórházba rendelt minket reggelre, de a 11ezret azért eltette. Ma reggel voltunk CTG-n és a dokinál vizsgálaton és a beszélgetés folytán kiderült, hogy nem nagyon örülne, hogy ha vasárnap napközbe lenne a szülés, mert Ő éppen akkor az unokája keresztelőjén lesz és utána egy 50 fős bulin. Aztán a vizsgálat utána meg közölte, hogy megpróbált valamit amivel elősegíthető a szülés, de !!! szerencsére !!! nem lehetett alkalmazni, mert még nem álltak úgy a dolgok.

Hát szóval ez a doki mostanra teljesen abszurd lett. A szülésznő viszont ugyan olyan jó fej és segítőkész...

Személy szerint Én (apa) hagynám a francba a dokit. A feleségem is már úgy van, hogy ha beindul a szülés akkor a szülésznőre bízza, hogy szól e a dokinak.


Apa

2013. aug. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem teljesen mondtam igazat, mert még a fiunk születésesnél is egy olyat megtett, hogy amíg nem volt nagy akció, addig kiment a szülőszobáról és a hátsó helységbe teniszt nézett (Én akkor kint voltam és láttam, hogy csak a feleségemmel kellet foglalkoznia és 100.000.-Ft ért teniszt nézett ahelyett, hogy az amúgy is gyors szülés minden pillanatában ott lett volna)
2013. aug. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Kedves Apa!

Köszönöm a válaszod!

Kívánok nektek gond mentes, kellemes szülést.

Hasonló anyagias történetek miatt érzem úgy, hogy nincs sok kedvem dokit fizetni...

2013. aug. 23. 18:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!