Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha a szulés után 3-4héttel...

Ha a szulés után 3-4héttel megprobálunk szexelni, mert már alig vérzek, azért érdemes gumival csinálni, h elkeruljuk az esetleges fertozésveszélyt?

Figyelt kérdés
Nem volt se repedés,se gàtmetszés és màr most (12nappal szulés utàn alig vérzek) koszi a vàlaszokat.
2012. aug. 19. 17:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem kéne,nagyon friss odabent még minden..

hadd renegerálódjon a szervezeted, ilyenkor baromi nagy a fertőzésveszély, oldjátok meg máshogy...

2012. aug. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
A méhed még nagyon sérülékeny ilyenkor. Nem a gátmetszés vagy repedés miatt szokták a 6hét szünetet javasolni, hanem a méhed miatt, regenerálódnia kell.
2012. aug. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Bírd már ki még egy kicsit. Nem viccből van ám kitalálva a 6 hét... Addig okozzatok örömet egymásnak máshogy.
2012. aug. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
ha mégis lesz szex a 6 hetes kontroll előtt, gumit használjatok.
2012. aug. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%

én már a 2.napon egyáltalán nem véreztem egy picit se,nem volt repedés,és gátmetszés se,mivel császároztak. az orvos mégis azt mondta hogy nem szabad szexelni.nem véletlenül van kitalálva a 6 hét...ilyenkor a méhszáj még nem biztos h zárt,nagy kárt okozhattok.De most komolyan nem lehet kibírni még ezt a pár hetet?Foglalkozz inkább a babáddal,azért hívják "gyermekágyas időszaknak".

Vagy a férjed zaklat?

2012. aug. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
értem. koszonom a vàlaszokat,akkor kibekkeljuk a 6hetet. azt gondoltam,h a gàt miatt van a 6hét. amugy én is kivànom màr most a szexet,nem kifejezetten a férjem 'zaklat' ,ahogy irta az utolso vàlaszolo. Ami pedig a babàmat illeti,természetesen foglalkozok vele is,de mint tudjuk,egy csecsemo rengeteget alszik,màsrészt pedig attol,h anya lettem,még nem szuntem meg nonek és feleségnek lenni,a ketto nem zàrja ki egymàst.
2012. aug. 19. 22:44
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt gatmetszesem, es mi 4 es fel het utan voltunk egyutt. Semmi bajom nem volt utana.
2012. aug. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!