Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az Szent István kórházba...

Az Szent István kórházba melyik szülésznő a legjobb?

Figyelt kérdés
Kérek mindenkit, hogy akinek vannak jó és rossz tapasztalatai írjanak, hogy kit válasszak, esetleg kit nem! Tarifákat is írjatok ha tudtok, illetve, hogy ki mi mindenben segít!
2012. aug. 20. 23:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Szió!


Az fiamat Hajdú Barbara-dr.Pop Andrea párosnál szültem.Nagy reményekkel indultam neki,aztán eléggé hoppon maradtam.A doktornő alig ért be a szülésre,a szülésznőmnek egyszerre két szülése zajlott,gátvédelemnél sem tudott segíteni,úgy éreztem,hogy eléggé teher vagyok nekik(pl.mikor kipróbáltam volna a kádat,ne tudd meg milyen arcot vágtak,hogy még ez is...)...Előtte sokan dícsérték őket,és a terhesgondozás alatt velem is kedvesek voltak,de sajnos nem úgy sült el,ahogy kellett volna..:(


Kislányomat 4 hónapja szültem dr.Csermely Gyula-Nováky Rita párosnál.Bennük is csalódtam,csak pozitívan:)

Folyamatosan mellettem voltam,Rita masszírozott,mivel a séta esett jól folyamatosan hozta utána a vizesruhát lehűsíteni,szólt a zene,abszolút családias légkör volt,pedig több szülés is volt akkor is.Nem volt burokrepesztés,oxitocin,és másodjára a gátvédelem is sikerült:)A két szülésemet össze nem lehet hasonlítani,pedig mindkétszer fogadott volt az orvos+szülésznő is.

Rita honlapját itt találod:

[link]

Tarifa megbeszélés szerint,mi 30 e ft-ra gondolunk,aztán annyira rendes volt,szülész utáni napokon is bejött csak miattunk érdeklődött tud e valamiben segíteni,hozott szuper szakirodalmat,hogy végén 50 e ft-ot adtunk.

Akiről még jókat hallottam és csupán "látásból" szimpi volt Rákócziné Ági.

Boldog babavárást,ha tudok valamiben segíteni,írj nyugodtan!

2012. aug. 21. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!