Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ki a legjobb szülésznő Szolnok...

Ki a legjobb szülésznő Szolnokon? Aki nem csak tapasztalt és ért a munkájához hanem kedves is?

Figyelt kérdés
Az első szülésemnél sajnos nem volt fogadott szülésznőm, az ügyeletes kedélyállapota és modora sem volt vmi fényes. Én nem tehettem arról, hogy hétvége van és éjszaka.Fogalma sem volt semmiről, kb 3-4 óra alatt megszültem volna ha minden rendben, ő meg azt mondta nekem a vajúdás vége felé,hogy ne hisztizzek, még 8-10 óra mire meglesz a baba!?Hát ezért szeretnék egy igazán jó szülésznőt találni, hogy a következő baba születésekor jó kezekben legyek.
2011. febr. 1. 15:32
 1/2 anonim ***** válasza:

nekem Somogyiné Marcsi volt 2,5 hónapja a szülésznőm, abszolút meg vagyok vele elégedve! Ha kérnéd a számát, akkor legyél kedves a goldheller (kukac) freemail.hu címre írni egy emailt és küldöm. (nem akarom ide nyilvánosba)


mikor szültél? Csak mert a szolnoki szülésznőkről eddig nem hallottam rosszat, csak csupa jót egyébként...

2011. febr. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Demeter Niki. Fiatal, tapasztalt, nagyon kedves. De én azt javasolnám, hogy ha van fogadott dokid, akkor tőle kérdezd meg kit ajánl, kivel dolgozik együtt szívesen.
2011. febr. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!