Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Gátmetszés után mikor voltatok...

Gátmetszés után mikor voltatok a párotokkal együtt először?

Figyelt kérdés
1hónapja szültem,de félek milyen lesz:(
2012. aug. 21. 21:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ha kivárod a szükséges időt, nem lesz semmi gond.

Mondjuk én a 7. héten tudtam csak visszamenni a dokihoz a vizsgálatra, de mondta, hogy utána már lehet együtt lenni.

Talán még vártunk egy hetet, mert én is nagyon féltem.

A lényeg, hogy párod óvatos legyen. Ha fáj, szólj neki és várjatok még egy kicsit.:)

2012. aug. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekünk is 7. héten volt, és nagyon fájt az első két aktus. Aztán már minden okés volt :)
2012. aug. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha szépen gyógyult a sebed akkor nem is fogod érezni.Én konkrétan a 6 hetes kontroll után voltam a férjemmel és nagyon jó volt ugyan olyan mint szülés előtt.
2012. aug. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
3 hónappal, de rettenetes volt. Fél év kellett, hogy rendbejöjjek. Szerintem türelem, nem kell 6 hetesen már együtt lenni és még élvezni is, persze az tök jó ha így van, de itt általában ilyeneket írnak, az élet azért produkál más eseteket is.
2012. aug. 22. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szintén 7 hét után, de nekem is idő kellett még, míg rendeződtek a dolgok "odabenn".
2012. aug. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szülés után 4,5 héttel, nem bírtunk tovább magunkkal, egyáltalán nem fájt, nagyon jó volt! :)
2012. aug. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szülés után 7 héttel.
2012. aug. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 porcukormókus ***** válasza:

Ennyi mázlistát.. :)

Hát mi próbálkoztunk, de az elején (8-10hét) még csak be se tudtuk "csempészni", annyira fájt.. Kb. a 3hónap után tudtunk együtt lenni, de én akkor még kicsit sem élveztem dolgot, ahhoz még 2hónap kellett legalább. Fél után lett normális a helyzet, na akkor meg is fogant a kisfiúnk.. :S :)

Mondjuk nekem nem annyira a gátmetszés helye fájt, inkább belül, a belső varratok helye, gondolom.

2012. aug. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem kell senkit ijesztgetni,hogy kinek mennyire volt nehéz az első együttlét.Én 3 gyermeket szültem és első 2 gátmetszéssel,az utolsót gátvédelemmel de picit repedtem.Az első kettőnél még 6 hét sem telt el mert lett volna még 1-2 nap a 3.nál pont 6 hét volt.Semmilyen probléma nem volt még egy picit sem volt érzékeny.Olyan volt mint terhesség előtt.Szóval kedves kérdező ne izgulj!Megjósolni nem lehet hogy milyen lesz de reméljük és kívánom neked,hogy semmilyen kellemetlenséged nem lesz az első együttlétnél.Jó babázást szép napot.
2012. aug. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 porcukormókus ***** válasza:
Nem ijesztgetésből írtam, hanem mert a kérdésre ez volt az én saját válaszom, tapasztalatom. (sajnos!!)
2012. aug. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!