Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után mennyi idő múlva...

Szülés után mennyi idő múlva voltatok együtt párotokkal? És mennyire fájt vagy volt kellemetlen?

Figyelt kérdés
Csak sima szülésre gondolok,nem császárra! És inkább olyanokra vagyok kíváncsi aki nem gátvédelemmel szült,hanem rendesen varrták..
2012. júl. 13. 13:06
 1/6 anonim ***** válasza:
A lányomnál kivártuk a 6 hetet.A kisfiam pont ma egy hónapos,most is kivárjuk.Mindkét szülésnél volt gátmetszésem.Az első alkalom nagyon fájt,de akkor a gátmetszésnél is gondjaim voltam 3 hétig pokoli fájdalmaim voltak.Utána fokozatosan egyre jobb lett a szex
2012. júl. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én a fiam 10 hetes korában voltam kontrollon, a párom kikötése volt, hogy addig nem ér hozzám, míg zöld utat nem ad az orvos. Az első néhány alkalom fájt, pedig férjem nagyon óvatos volt, de ez az időszak hamar elmúlt. Hüvelyi szülésem volt, varrtak, és nem csak belül, de kívül is, mert szakadtam.
2012. júl. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A standard ugye a 6 hét,mikor visszamegy az anyuka ellenőrzésre és ott majd mond vmit az orvos.Hát mi pár nap híjján vártuk ki a 6 hetet.:) Viszont nekem baromi rossz volt; és még utána is egy jó ideig. (kb. még 1 hónap).Minden alkalommal olyan volt,mintha ismét szűz lettem volna. :S De aztán gyakoroltunk és nálam is visszaállt a "rend".
2012. júl. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hármat szültem. Az elsőnél volt metszés+szakadás+repedés. Sajnos egy év telt el, mire nem fájt. Igaz, a sebgyógyulásom nem volt valami jó, vadhúskinövés és minden egyéb nehezítette a dolgokat...

Másodiknál csak pici repedés, de elég szűkre varrták, bizonyos pozíciók emiatt kiestek.

Harmadiknál elsőre sem fájt. :o)

2012. júl. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nekem is volt gátmetszésem, de nagyon szépen gyógyult.

mi nem bírtuk ki a 6 hetet :D

eleinte fájt, de szépen hozzászokott, férjem nagyon türelmes és gyengéd volt, sztem sok múlik ezen is.

2012. júl. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
kivártuk a 6 hetet, és talán a 7.- 8. héten voltunk együtt. nagyon kellemetlen volt. már 6 hónapja hogy szültem, de még mindig nem az igazi. egyébként gátmetszésem volt, repedtem kívül-belül, össze-vissza.
2012. júl. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!