Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki gátvédelemmel szült ugyan...

Aki gátvédelemmel szült ugyan olyan szűk maradt szülés után?

Figyelt kérdés
köszi!
2012. aug. 22. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Én gátvédelemmel szültem, és olyan, mintha nem szültem volna, semmi változást nem tapasztalok.
2012. aug. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én igen!Remélem pár hét múlva a 3. babámat is így szülöm majd(és minden így marad).
2012. aug. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jelentem minden ugyan olyan! :) Párom szerint jobb is! Ráadásul nekem még jobb is lett a szex! Most, h az miért azt nem tudom! :P Nyugi ne aggódj!
2012. aug. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk sem változott a helyzet!
2012. aug. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1. gyereknél volt gátmetszés, varrás. Iszonyú szűk lettem, fél évig fájt a szex utána.

2. gyerek gátvédelemmel jött. Féltem is az első szextől, de pont az ellenkezője történt, nagyon kitágultam, alig tudtunk elélvezni. De szerencsére összehúzódtam megint pár hónap alatt, pedig még az intim tornát sem csináltam.

2012. aug. 23. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!