Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Fáj annyira a szülés mint...

Fáj annyira a szülés mint amikor tágito van benned (abortusznál)? Vagy kb ugyan olyan?

Figyelt kérdés
nekem nagyon fátj bögtem a fájdalomtol a tágito annyira nyomott...
2011. szept. 15. 00:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt abortuszom, de műtéteim igen.


A szülés sokkal jobban fáj testileg, de lelkileg aligha!!!

2011. szept. 15. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
hát szerintem attól sokkal jobban fáj...
2011. szept. 15. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
nekem nem abortuszom volt hanem elhalt terhességem és az üres petezsákot vették ki...nekem is tettek tágítót és eléggé fájt a hasam egy picit hozzá értem és már fáj..de a szülés annál jobban fáj:) szerintem...még nem szültem.
2011. szept. 15. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt mindkettőben részem. Elhalt terhesség miatti abortusz a 10. héten. Nem fájt annyira, sőt... lelkileg nagyon-nagyon!!! Testileg nem igazán "hatott meg". A szülés.. na az kegyetlen volt.. :) Pedig rövid ideig vajúdtam (kb. 3 órát)... de a vége.. Na az semmihez sem hasonlítható. :)
2011. szept. 15. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sokkal jobban fáj a szülésnél, de nem hiába.. az eredménye egy gyermek. :)
2011. szept. 15. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt üres petezsák miatt abortuszom.A lamináriát mikor felrakták üvöltöttem,utána pedig mintha csak menstruációs görcseim lettek volna.A szülés vajúdás része ennél jobban fájt,de mikor jöttek a tolók nekem az már megváltás volt.Valahogy nem fájt annyira a fájás és tudtam,hogy mindjárt vége.
2011. szept. 15. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a laminária nem fájt, bár nagyon sok ismerősöm azt mesélte, h sírva fakadt tőle. A szülést meg sem közelíti fájdalomban, a szülés sokkal-sokkal jobban fáj, bár én rosszabbra számítottam.
2011. szept. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a tágitó ezerszer jobban fájt mint a szülés. Amikor feltették a tágitót mentem a nővérekhez h pisilni kell és segitsenek elmenni. Nem mehettem. A szülés az nekem nem fájt annyira mondjuk nekem alacsony a fádalom küszöböm...
2011. szept. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!