Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 2. szülés után ugyan úgy...

2. szülés után ugyan úgy vissza húzódik a has mint elsőnél?

Figyelt kérdés
7 hete szültem, szerintetek vissza megy a hasam?Most jobban megmaradt a hasam, de csak 2 kg-al vagyok több mint az elsőnél. Olyan mintha a megmaradt bőr fájna.Nektek volt ilyen?
2012. jan. 6. 21:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem visszament rendesen, nem volt gond. Persze a kockás hasizmaim nem jöttek, csak edzéssel. :-)

Most várom a harmadikat, kíváncsi leszek, hogy úszom meg, eddig csíkjaim sincsenek, jó lenne, ha így is maradna.

2012. jan. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is visszahúzódott, igaz később, mint az elsőnél, de utána még vékonyabb lettem és semmi nem látszott 3 hónap után kb.
2012. jan. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nálam elsőnél pár hét után már vékonyabb voltam mint kezdtem a terhességet.

HÁt most nem :-(

Megmaradt a hasam, bár nem olyan nagy, de azért zavar. (leheg ebben az is közrejátszott, hogy ikreim vannak, 36 hétig hordtam őket, nem is voltak kicsik, így a hasam sem , viszont ennek ellenére csíkjaim nincsenek. :-) Most hagyják abba a fiaim a szopit (17 hósak lassan), így most kezdtem el tornázni, remélem visszamegy és fogyok is kicsit, mert maradt is rajtam jó pár kiló.

2012. jan. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem visszahuzodott, igaz, hogy szerintem kisebb pocakom volt a masodik gyerekkel, mint az elsovel, mondjuk kevesebbet is hiztam, fele annyit sem.

Ugy remlik, hogy lassabban huzodott vissza kicsivel, meretileg nem volt nagy, ruhaban nem igazan latszott, csak olyan volt tapintasra, mint a kelt teszta. Mashogy nem tudom mondani. Puha es nyulos, nagyobb, mint en. :D

De tenyleg visszahuzodott szinte teljesen, en edzeni is szoktam, igy ki is kockasodott idovel ismet.

2012. jan. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem húzódott vissza egyből. Igaz, jóval nagyobb hasam is volt, mint az 1.lurkónál, de most 2,5 hónapja szültem és még mindig van egy kis hasam, ami nem lenne akkora tragédia, csakhogy utálok ránézni is, mert a hasam, ami eddig (szó szerint) befelé állt és feszes volt, most tiszta striás és laza, szinte lóg a bőr rajta. Valószínű hogy ezt csak plasztikai sebész tudja majd egyszer rendbehozni. Úgyhogy sajnos, ha az 1.babánál nem lett gond a pocakkal, nem jelenti azt hogy később sem lesz. :(
2012. jan. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem első után kb 4 ik hónapra ment vissza, második babámnál szülés után 2héttel már olyan kicsi volt mint terhesség előtt!Nemtudom,hogy számít-e de első babám nagy volt,második viszont kicsi!
2012. jan. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!