Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek mikor induljunk...

Szerintetek mikor induljunk majd a kórházba?

Figyelt kérdés
Még van pár hetem , de szeretném megtudni vajon mikor érdemes elindulnunk majd...szval kocsival, ha nincs forgalom 30 percc a kórház, ha van akkor lehet 50-60 perc, tömegköz pedig kb 1óra 15 perc. ha ilyen távolságra van a kórház akkor majd mikor kell elinduljunk, hány perces fájásokkal?

2012. aug. 24. 09:51
 1/5 anonim ***** válasza:

A másodiknál én úgy jártam, hogy az amúgy 115 perces út egy baleset miatt közel 50 percig tartott, éppencsak beértünk a kh-ba, már úgy kellett ellihegnem a fájásokat különben a kocsiban szülök meg. épp ezért én a harmadiknál mentőt fogok hívni magamnak, azzal tuti beérek időben, nem kell a piros lámpákkal meg az esetleges dugókkal törődni :S


Amúgy én kb 8 perces fájásokkal indultam el mindkétszer. az elsőnél még a kh-ban is vajúdtam egy órát a tolókig, a másodiknál mire leértem a kocsiig már szerintem 5 perces vagy rövidebbek voltak, pedig otthon még 8-nak mértem őket. Mondjuk nálunk mindenki gyorsan szült anyai ágon ( állítólag örökletes is) hát nekem ez igazolódni látszik, mert az első erősebb fájástól számítva a lányom 3 óra alatt megvolt, a fiam meg nem egészen másfél óra alatt. Szerintem ha tényleg beérünk a kh-ba és szabadon tolhatok, akkor jó félórát megspórolok magamnak még ebből a másfélből is.

Tömegközlekedve el nem indulnék az biztos!

2012. aug. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
elírtam : 15 perces út lett volna a kh-ig...
2012. aug. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tavaly júliusban én is hasonlókon gondolkoztam mint te. Aztán 37 hetesen beutaltak 170/110-es vérnyomással. Egy hetet sem voltunk bent, spontán indult a szülés, 3 órás volt összesen.

Szóval én a következőre már nem tervezek. Ha itthon indul be a szülés, akkor mindenféleképpen kocsival megyek. Nem jó fájásokkal álldogálni a tömegközlekedési eszközökön. (Felénk nem akarják a helyet átadni).

2012. aug. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez oké,nyilván kocsival utazom én is de mikor menjek?erre nem kaptam választ:(
2012. aug. 24. 13:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Vagy akkor ha elfolyik a magzatvíz, vagy pedig ha 5 perces fájásaid lesznek.
2012. aug. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!