Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit gondoltok, lesz ebből...

Mit gondoltok, lesz ebből baba a hétvégén?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam dokinál, 2 ujjnyira ki vagyok tágulva, ő tegnap estére/mára tippelte a babát. A vizsgálat után volt is tágulásos vérzésem, még ma délelőtt is egy pici, délutánig mindjárt megjön érzésem volt és majd leszakadt a derekam, majd mindez elmúlt. Annyira mondta a doki, hogy mindenórás vagyok, hogy teljesen beleéltem magam, hogy mostanra már babázni fogunk. Most egyáltalán nem érzem, hogy hamarosan szülnék. Szerintetek lesz ebből baba hamarosan, vagy húzhatom még akár a kiírt időpontig is, ami szeptember 6 (vagy uh alapján szept. 1.)?
2012. aug. 24. 18:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Lehet. Mert attól, hogy te nem érzed bizony tágulhatsz. Szoritok neked, mert ez a front hozza meg a babádat. :D
2012. aug. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszi! :-)


Az a ciki, hogy a férjemet és édesanyámat is itthon marasztaltam ma, mert úgy éreztem, szülni fogunk, és már van egy 2 éves lányom, akire valakinek vigyázni kell, amíg mi a férjemmel bemegyünk a kórházba. Erre délutánra még egy pici derékfájásom sem maradt. :-S

2012. aug. 24. 18:31
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet tudni, egyik percről a másikra elkezdődhet, de az is lehet, van még 1-2 heted is...

Én rájöttem, fogalmuk sincs a dokiknak, mikor fog elindulni a szülés.

2012. aug. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
én is így voltam, és egy héttel túl is hordtam a babát. :)
2012. aug. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Huh, köszi. :-) Kislányomnál burkot repesztettek, így ő 1 héttel előbb jött a kiírtnál, ebből kifolyólag viszont nem tudom, hogy milyen amikor magától indul meg a szülés...
2012. aug. 24. 18:41
 6/11 A kérdező kommentje:
Ja, és már a 3. kötelező ultrahang óta fejvégű a baba, most a 4. uh-n már szépen be volt helyezkedve.
2012. aug. 24. 18:43
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát nagyon szorítok neked, hogy holnap ilyenkor már babázhass. Bárcsak már én is ott tartanék, de nekem még van 12 hetem. Amúgy lehet, hogy tényleg bent marad a kiírtig vagy akár tovább is.
2012. aug. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
44%

Szia!


Első válaszoló vagyok. Szerintem vasárnap fogja a hideg front meghozni a lányodat. Én amikor az utolsó napon voltam hétfőn voltam NST-n és mondták, hogy ebből a hét első felében nem lesz babba, másnap kedden délben mentem szülni.

Semmi fájásom sem volt.

2012. aug. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még a frontok is jöttek-mentek, de bébit nem érdekelték...
2012. aug. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nagyon kíváncsi vagyok már! Most épp csuklik :-)), egyébként egy nagyon jó éjszakai alváson vagyunk túl, még pisilni sem kellett kimennem. Semmi jele nincs, hogy jönni akarna.


Mindenkinek küldtem a zöld kezecskét!

2012. aug. 25. 06:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!