Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha sokat mozog a baba a...

Ha sokat mozog a baba a pocakban, akkor nagyobb az esélye, hogy magzatvíz elfolyással induljon a szülés, mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Második babámat várom, aki rengeteget mozog, kb folyamatosan. Az első alig mozgott - fájásokkal indult a szülésem. Azon gondolkodtam, ha így folytatja ez a második baba, tuti kirúgja a burkot majd, és elfolyik a víz.

Szerintetek lehet összefüggés?


2010. aug. 3. 11:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem igazán van összefüggés, ugyanis nem a baba rugja ki a burkot. De azért aranyos a feltételezésed :D
2010. aug. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De jó hír :)

Én valamiért azt kombináltam magamban, hogy azért reped meg a burok.

Köszi.

2010. aug. 3. 14:50
 3/5 anonim ***** válasza:
én is így voltam, és én is összekombináltam. Megkérdeztem a dokit, ő azt mondta, hogy nem valószínű, hogy ki tudja lyukasztani. Erre valóban magzatvíz elfolyással indult aszülés. Én biztosra veszem, hogy a babus volt.
2010. aug. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Most erre rá kell cáfoljak! A babám annyira aktív volt, hogy a 37-38. hét között 3-szor fordult meg! Az utolsó fordulásnál megrugta felül a burkot és megrepedt a burok,szivárogni kezdett a víz így a kiírtnál hamarabb szültem! Kilyukasztani viszont biztos nem fogja, legfeljebb megrepeszti!

Az én esetem viszont ritka, már abból is adódóan, hogy ilyeneket forduljon egy baba!

2010. aug. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Megkérdeztem ma a dokit, épp mentem hozzá, hogy van-e összefüggés, azt mondta, nincs, nem a baba rúgásától reped meg a burok és folyik el a víz.

Köszi a válaszokat!

2010. aug. 4. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!