Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Két nappal vagyok a kiírás...

Két nappal vagyok a kiírás előtt. Nyákdugó még nem távozott. Mikor fog? Nektek mikor ment el?

Figyelt kérdés
2009. júl. 27. 09:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a szülés előtt 1nappal ment el.
2009. júl. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

szia

én egyáltalán nem vettem észre hogy elment volna.1héttel kiírt elött szültem.

2009. júl. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én 8 nappal túlvittem a fiam. szombaton a 4. amnioszkópia után távozott a nyákdugó, és vasárnap este inditották a szülést, mert már zavaros volt a magzatviz. Könnyü szülést kivánok:)
2009. júl. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hajnali 2-kor ment el a nyákdugó 7órakor elfolyt a magzatvízem 13ó-kor megszületett a kislányom pont a 40héten a kiírt dátumkor!! Könnyű szülést kívánok!
2009. júl. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. A mai NST nem mutat semmit, mármint a szülés előjelét. Túlhordás lesz ebből..:(
2009. júl. 27. 14:48
 6/8 anonim ***** válasza:

szia

nekem szülés elött 5 nappal távozott

2009. júl. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem sem mutatott semmit az nst.A kiirt nap után 2 nappal reggel úgy folydogálást éreztem na az volt a nyákdugóm, utánna meg úgy szivárgott vmi, na az volt a magzatviz.Éjfélre meglett a gyönyörűm:)
2009. júl. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem nagywc közben távozott 10 nappal szülés előtt, 2 nappal egy fájdalmas méhszájvizsgálat után, nem tudom, van-e összefüggés.....

és csak a véletlenen múlt hogy megláttam. Gondolom sokan ezért nem látják. Utána még jöttek kisebb darabok napokig.

2009. júl. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!