Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszés után hüvelyen...

Császármetszés után hüvelyen keresztül tavozott a varrat. Más is volt már ezzel igy?

Figyelt kérdés
Elég hihetetlennek tünik,az orvos azt mondja valószinü nem szivódott fel a cérna,de hogy befele távozzon...amugy ő is csak a vállát huzza, nincs lázam, a citologia jó de már második alkalom hogy cérnát kapok és még a bogok is megvannak.Ha volt már igy valaki mondja el a tapasztalatokat mert ez igy egy kicsit ijesztő.14 hete szültem.
2011. jún. 6. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem ártana, ha megnéznék alaposan a hegedet, ultrahanggal is. Vagy látta már a doki?
2011. jún. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is még egy jó darabig hullajtottam ilyen módon a varratom darabjait.
2011. jún. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Voltam ultrahangon is de a heggen kivül nem látott mást a doki. Azt mondta ugy látszik ezt is másképp csinálom...az az igazság hogy nincs tul nagy bizalmam, s parázom, mi van ha bennem maradt valami, vagy mivel járhat egy ilyen dolog.

A doki azt mondja nem lessz baj, bár elkerekedett a szeme egy kicsit s nem igazán tudta mivel magyarázni.

2011. jún. 6. 20:57
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem a második császár után, kifelé, a bőrön kereszetül távoztak a csomók. Kis "pattanás" szerűségek jelentek meg a hegen, amiből pár nap múlva nyomásra kijött a csomó (nem fájt).

Ami meglepett, 3 hete volt a harmadik császárom, és ahogy bontották sorra ki a hasamban rétegeket, a legbelső ÖSSZES zöld varratom betokosodva megvolt , pedig 12 évvel ezelőtt műtöttek! :-O

2011. jún. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!