Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyi az esély hogy nem hat...

Mennyi az esély hogy nem hat az oxytocin infúzió?

Figyelt kérdés
Pénteken indítják meg a szülésemet, egyszer már megindult magától de visszatartották. Méhszájam c1222.
2012. aug. 30. 00:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
100 % ennek hatására beindul a szülés. Mielőbbi babázást!
2012. aug. 30. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
nekem is beindult tőle,de sajna nem tágultam igy császár lett,amit aztán nem is bántam,mert már elfogyott minden erőm.
2012. aug. 30. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Nem akarlak ijesztgetni, de nekem két üveg infúzió sem csinált semmit. A szülésindítás egyáltalán nem természetes folyamat, és sokkal nehezebb vajjúdáshoz és szüléshez vezet, sokkal nagyobb százalékban végződik császárral, mert valami közbe jön.



Nálad több, mint valószínű, hogy hatásos lesz, elvégre a baba már jönni akar. :)

2012. aug. 30. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én is borzasztó lassan tágultam az oxi ellenére. Nem sok hiányzott, hogy császár legyen, de aztán (8 óra oxi után) csak sikerült el jutnom a kitolásig.
2012. aug. 30. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
en is ketszer kaptam. Az elsonel is mar iszonyatos fajdalmaim voltak, ami reggelig elmult. MAsnap ejszaka ujat kaptam.
2012. aug. 30. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Igen, olyan sokszor olvasni hogy császár a vége :-( én sem vagyok híve ennek a visszatartjuk-megindítjuk dolognak. 35+4 voltam mikor jött volna a pici, igazából nagyon kicsi volt az esély hogy baja lehet, de hát nem én vagyok az orvos... Azért remélem beválik :-)
2012. aug. 30. 07:35
 7/15 anonim ***** válasza:

Szia, nekem is indították vna, de a kórházban magától indult be. Szépen tágultam, azt hittük nagyon hamar meglesz, ám a végére csökkentek a tolófájások és a legnagyobb oxi ellenére sem jöttek vissza. Majdnem vákum lett, de nagy nehezen ki tudtam nyomni azokkal a fájásokkal amennyi "megmaradt".

Ne aggódj, nem lesz semmi gond, a hétvégén már biztosan babázol, drukkolok!:)

2012. aug. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szobatársam 6ot kapott,mire megindult... Visszatartáson én is voltam benn a 35. héten,aztán a 41.en indítani kellett,annyira sikerült... Fél 8kor kötötték be,10 kor közölte a dokim,hogy délután biztos babázni fogunk... 1kor burkot repesztett,4re kinn volt a kisfiam...
2012. aug. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

szia én 3 szor kaptam oxyt:-)


1nél meg kaptam 2,5ora mulva kint volt 4050g 59cm

2nál meg kaptam 2,5ora kint volt fájdalomcsillapito nélkül nem volt se vágás se varrás 4200g 60cm

3dikal 8kor inditotak 10.35kor sirt fel 3740g 56cm-el vágás varrat nélkül

2012. aug. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Július 5.-én szültem, indításra mentem reggel, a liftben a szülőszoba előtt el kezdett folyni a magzatvizem. 2 üveg oxy ment le, a ctg-n 95-ös fájások voltak, de én semmit nem éreztem, végig röhögtük az egészet, már nekem volt ciki (férjem, anyu, szülésznő). Az infúziót fél 8-kor kötötték be, 11-kor kissé fájdalmasan megvizsgált, hogy történjen valami, de semmi, 2-kor ismét, semmi, 1 ujjnyira sem tágultam :) 3-kor eldőlt, hogy császár lesz, 5-kor megszületett a kisfiam. Nekem teljesen pozitív élmény maradt, abszolút jó volt minden, így, ahogy volt. Másnap reggel volt csak rossz az első felkelés, utána már szaladtam :) gyönyörű baba, 3640-el született, szoptatni is tudok, nekem szuper élmény volt fájdalom nélkül :)

8 hetes kisfiú anyukája

2012. aug. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!