Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szent Imrében vagy a Szent...

Szent Imrében vagy a Szent Jánosban jó szülész-nőgyógyász?

Figyelt kérdés
Második babámat várom, és vadul nőgyógyászt keresek. Első szülésem az Imrében volt, de régi orvosom már nem praktizál itthon. :( A Szent Imrével mint kórházzal meg voltam elégedve, bár a János közelebb lenne picit hozzám. Anyagilag túl jól nem állunk, de mindenképpen magánorvost szeretnék, mert valószínűleg most is kicsit problémás beteg leszek. Segítsetek légyszíves! Köszönöm!!
2012. aug. 31. 12:25
 1/10 anonim ***** válasza:

Az én magánnőgyógyászomat meleg szívvel tudom ajánlani.

Jánosban dolgozik, magánrendelése 8e a Déli pályaudvartól nem messze. Havi 1x hív. A vérvételeket a kórházban bonyolítja le, így azért fizetni se kell. (Kivéve a kombinált teszt)

Mindig udvarias és kedves, mosolygós, fiatal, sok jót hallottam róla, azért is választottam őt. Maximálisan meg vagyok vele elégedve.

Kórházat nem ismerem, első babás vagyok.

Ha érdekelne, írj, priviben megadom a nevét, telefonszámát.

2012. aug. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én Imrében szültem 3x, és a Dr. Tasi Róbertnél- szívből ajánlom én is őt neked.

Nagyon rendes volt- minden oké volt vele.

A fegyvernek utcán a szent teréz rendelőben rendel.

2012. aug. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló biztos Szuromi András doktorra gondol.

Nos, nem mindig mosolygós, vannak rosszabb napjai, de a szülés közeledtével egyre rendesebb lesz...

A szülésért nem mond fix árat, de meg szokták adni neki is az illendő 10 szeres összeget, sőt még többet is.

A MOM parkban van a magánrendelője az Alkotás u-ban.

Kórházban nem rendel.

A vért ő veszi a kórházban előre megbeszélten, nem kell kivárni a hatalmas sort a laborban.

Ha nagy gond van, akkor a kórházban is fogad vizsgálatra is, de a pénzt szívesen fogadja ekkor is.

Amúgy mindig azt sugallja, hogy minden rendben lesz, nem az a parázós típus.

Én nála szültem nemrég, összességében meg voltam vele elégedve, de azért nem 100%-ig.

Bár a szülésnél odatette magát, akkor tényleg rendes volt és gátvédelemmel szültem.

Elintézte a külön fizetős szobát szülés után, mert sajnos ehhez is protekció kell, különben nem lett volna.

A neten is lehet róla találni jó és rossz véleményeket is.

/A Jánosban egyébként nem elérhető a kombinált teszt, legalábbis, mikor én voltam 12 hetes várandós, akkor még így volt, én az Istenhegyi Klinikán csináltattam meg, bár a doki nem javasolta, de nem is ellenezte./

2012. aug. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Igen, rá gondoltam.


Érdekes, mindenkinél más a tapasztalat.


Eddig én maximálisan meg vagyok elégedve, nálam mindig mosolygós és jókedvű volt. Persze mindenkinek vannak rosszabb napjai, biztos nekünk is :) szerencsére még nem fogtam ki nála ilyet.


Engem még a magánrendelésen is külön fogadott, amikor gondom volt és megvizsgált, mindent ellenőrzött és még akkor sem kért pénzt, sőt, amikor elővettem a pénztárcámat, ő mondta, hogy végeztünk, mehetek. Még akkor sem fogadta el, pedig nekem minden pénzt megért, hogy külön fogadott és megnyugtatott, hogy maximálisan minden rendben.


Megírnád, mi volt a gond szülésednél, miért nem volt 100%-os?

Érdekelne a tapasztalatod, én még szülés előtt állok.

Azért az tök jó, hogy gátvédelemmel sikerült szülnöd és a külön szobát is megkaptad. Azt én is szeretném, jó, hogy szóltál, hogy erre protekció kell.

Na nem mintha valamire nem kell(ene) a mai világban. :(


Jó babázást kívánok neked és jó egészséget!!

2012. aug. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Tasi Róbertet én is jó szívvel ajánlom. 2 hete szültem császárral nála. A kórházban is érdeklődött, hogy vagyok. A terhesgondozás alatt is végig rendes volt. Mindent elmond, ami szükséges. A laborok az sztk-ban voltak.

2012. aug. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat!! :) Mindkét orvosnak utána fogok olvasni, de még pár dolgot megkérdeznék. Az érdekelne, hogy az általatok ajánlott orvosokhoz mennyire előre kell bejelentkezni? A másik ami fontos, hogy probléma esetén el lehet-e őket érni telefonon? Esetleg lehet-e egészségpénztári kártyával fizetni, illetve le vannak-e szerződve egészségpénztárral?
2012. aug. 31. 16:24
 7/10 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok.

Tasi megadja a számát, beragasztja a kiskönyvedbe a szülésznőével együtt (akivel ált. együtt dolgozik). Én még a terhességeim előtt kezdtem hozzá járni. Szerintem jelentkezz be hozzá, és ha szimpatikusnak tartod maradsz, ha nem keresel másik dokit. Egy próbát megér. Minden vizsgálatnál van uh, amit magyaráz is, és ad fotót.

Vannak szerződve egészségpénztárral, de nem tudom kikkel. Szerintem számlásan megy az ep, mert én nem láttam kártyaleolvasót, de javítson ki valaki, aki jobban tudja.

2012. aug. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

én Rabóczki Mariettánál szültem az Imrében.

mondjuk így utólag drágállom, 60E-t kért a szülésért.

viszont nekem is nagyon problémás volt a szülésem, sokszor voltam kórházban, mindig tudtam hívni. mikor külföldön volt akkor visszahívott, hogy ne pörögjön a számlám :O

szóval ebből a szempontból nagyon rendes.

de borzasztó laza, ami kicsit talán ijesztő lehet. mikor negyedjére kezdtem el vérezni terhesen és sírva hívtam akkor azt mondta, hogy feküdjek le, nézzek meg egy jó kis filmet és ha azután is vérzek még akkor menjek be. (haematomám volt, azért vérezgettem elég sokszor).


na de a szülés nagyon kellemes élmény volt, hagytak minket kettesben a férjemmel, persze 20 percenként bejött megvizsgálni, de nem repesztett burkot, nem tágított kézzel vagy ilyeneket, mindig nagyon óvatos volt, hogy ne okozzon plusz fájdalmat. majd a vége felé kiküldte a férjemet és megbeszéltük hogy kell majd nyomni, mi fog történni. 2 tolófájás közben mondta, hogy simogassam meg a babám buksiját, végig mondta mit fog csinálni, mit lát :D

viszont mikor hisztiztem, hogy nem bírom akkor helyre tett rendesen, hogy most nem én számítok hanem a baba, szedjem össze magam :)


bocs a szüléstörténetért csak gondoltam a döntésben hasznos lehet ha ilyen dokit keresel :)

2012. szept. 1. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 szsuzs ***** válasza:
bocs, ez a mondat gusztustalan! mi az hogy a mama nem számít?????? na ez a nagy baj a magyar szülészetekkel!!!! A szt imrében nem szeretnek féjdalomcsillapítást adni, ha kérsz, akkor is te vagy az erőszakos...
2012. nov. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 budabo válasza:
Én is a Szent Imrében szültem 2009-ben Mariettánál. Nekem nagyon rossz a véleményem róla. Egy hetes túlhordásnál amikor már be kellett volna feküdnöm nem volt elérhető, telefont nem vette fel. Kiderült hogy a kórházban egy héten egyszer van csak . Vissza sem hívott, ez volt szerdán, köv. héten hétfőn feküdtem be, és kedd reggelre került elő, addig le sem... A szülésznőm tartotta bennem a lelket. Amikor kérdeztem hgoy mégis két hetes túlhordással, éretlen méhlepénnyel zárt méhszájjal, extra sok magzatvizzel első babával mi lesz velem csak fintorgott. Első gyerekkel úgy csináltam végig a vajúdást hogy nem is tudtam, mire ő bejött már 4 ujjnyi voltam 1.30 körül jött be és 4.25-kor megvolt az 4100 grammos lányom és végig nyafogott hogy ő milyen fáradt és ne hisztizzek...stb. iszonyat megalázó volt a szülőszobán, m ajd a kórházban többet felém sem nézett, 10 nappal a szülés után azt sem tudta ki vagyok amikor a sebet ellenőrizte. Ez az én negatív tapasztalatom, de van aki isteniti őt. Lehet hogy én rossz szériát fogtam ki nála.
2013. jan. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!