Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek szülés előtt gyarabban...

Akinek szülés előtt gyarabban volt széklete, akár hasmenése is. Hány nappal a szülés előtt jelentkezett?

Figyelt kérdés

Szerda óta naponta több alkalommal is kell kakilnom. Van, amikor ilyen hasmenés jellegű, de általában normál állagú a székletem. Nem tudok rájönni, hogy csak a szülés előtti tisztulásról van-e szó vagy benyeltem valami vírust?


37 hetes vagyok


2012. szept. 1. 07:57
 1/5 anonim ***** válasza:
az elsőnél nekem a szülés előtti napon jött ki minden, de most sztem már egy két hete majdnem minden nap megy a hasam. a 38at töltöm hétfőn
2012. szept. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem szülés előtt talán 1héttel volt 3-4napig laza székletem, nagyon ingerült, türelmetlen is voltam, sőt még kicsi hányingerem is volt! Aztán mintha elvágták volna és teljes lelki nyugalom volt rajtam szülés előtt 3nappal, ebbe ugye a szülés napja is beletartozott! A szülés napján nagyon nagyon lusta voltam, pedig ez rám egyáltalán nem jellemző! Abszolút semmit nem csináltam, se takarítás, se semmi, még a mosogatógépbe se ki se be nem pakoltam! Egész nap henyéltem! Este elfolyt a magzatvíz teljesen váratlanul! :D Nagyon okos volt a szervezetem, raktározta az energiát estére! :))) Szerintem elképzelhető, h ez már tisztulás! Én is 37hetes voltam akkor! 38+4napra szültem! :) Könnyű szülést és jó babázást majd neked!

2012. szept. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szülés előtti héten volt lazább és többször.
2012. szept. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. szept. 2. 14:45
 5/5 anonim ***** válasza:
37. héttől folyamatosan ment a hasam, volt h napi 2-3x is. 40+6ra szültem.
2012. szept. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!