Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogyan lehet enyhíteni a...

Hogyan lehet enyhíteni a szülés fájdalmait? Esetleg van vmi kor amikor könnyebb szülni? A normális vagy a vízben való szülés a jobb? és a szülés után mikor jön vissza a menzeszem?

Figyelt kérdés
2012. szept. 3. 19:21
 1/1 anonim ***** válasza:

az orvos tud enyhíteni a fájdalmon, mondjuk edaval.

de azért ennyire nem kell félni a szüléstől, az nem annyira vészes. mire túl vagy a vajúdáson, már annyira mindegy minden csak jöjjön már ki a baba onnan :D meg hát az már tényleg csak egy negyed óra-20 perc, a vajúdás meg sokkal sokkal több, én 17 órát vajúdtam, komolyan mondom, a szülés sétagalopp volt a vajúdáshoz képest :)

sokat vajúdtam zuhany alatt, sokat segített mikor még csak 3-8 perces fájásaim voltak, de mikor már összeértek akkor csak feküdni esett jól, gondolom ez is mindenkinél máshogy van.

menzesz változó mikor tér vissza, van akinek pár hét után van akinek hónapok múlva. de azt nem árt észben tartani, hogy a peteérés a menzesz előtt van, tehát simán újra teherbeeshetsz ha nem védekezel úgy, hogy nem jön meg

2012. szept. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!