Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, ha a szülés után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha a szülés után cserbenhagy mindenki a pasimon kívül?

Figyelt kérdés
Kint elunk Angliaban a parom anyja es az en anyam is itt el...megszuletett a kisbabam es a parom egesz nap melozik de ha hazajon segit amiert halas vagyok..A nagyszuloket meg egyszeruen nem erdeklen egesz nap egyedul vagyok senki sem jon hozzam pedig jol jonne egy kis tarsasag nem is segitseg kell...nehezen megy minden egyedul hazimunka, fozes stb es kozben ordit a gyerek de muszaly megcsinalnom...Ugy dontottem ha oket nem erdekli az unokajuk akkor KIZAROM oket az eletembol... Hozzateszem mindketto pasi miatt hanyagol engem:) ANyam csalja a ferjet a pasira raer rank nem:) ANyosom elvalt es most uj pasi meghoditasan munkalkodik:) Azelott allandoan itt volt mostmar nem es mindenki csodalkozik miert is vagyok depresszios meg feszult.... szerintetek mit kene tennem?
2012. máj. 31. 11:58
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
38%
Hány éves vagy ? Hát, ilyenkor az a normális ha a család összetart.... Bízd magad a sorsodra, én azt tanácsolom. Ne tervezz semmit, hogy nem állsz velük szóba. Tudod , Isten nem ver bottal, majd visszakapják az élettől.
2012. máj. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
42%

Említetted már nekik, hogy ez nyomaszt téged? Tudod, néma gyereknek anyja se..

Mellesleg ahogy írtad, nekik is megvan a saját életük. Nem kell körülugrálniuk téged- ők is próbálnak ismételten révbe érni. Talán sajnálod tőlük a boldogságot?

2012. máj. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem járj el olyan közösségbe, ahol babák-anyák vannak. (babamama orna, baba uszi, klubbok) és keress-szerezz barátokat. Nem kell feltétlen az anyóstól és a szülőktől várni a beszélgetést, főleg hogy más dolguk van.

Én anyósom csak az első 3napra jött fel, anyummal meg alig találkoztam, mert rengeteget dolgozik. Úgyhogy mentek játszótérre, babamama klubba, játszóházba és mostanra egy jó kis csapat lett ebből :)

2012. máj. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
54%

Milyen gyakran járnak hozzád a nagyszülők?

Nem mindegy, hogy amióta megszületett a gyerek, le se bagóznak, vagy csak nem minden nap vannak ott.

2012. máj. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
13%

Valóban nem normális,hogy ennyire nem érdeklődnek,nem segítenek.

Örülj annak,hogy a párod ilyen.Ha még ez sem lenne,na az volna a nagy baj.Nekem is van egy pici fiúm és nekem sem segít senki,viszont az a szerencsém,hogy jó a gyerek!

Te is jól gondold meg,hogy vállalsz e még gyereket.

De most komolyan,így belehet kint pasizni? :))

2012. máj. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
45%

Hát ne haragudj de szerintem a gyereket nem nekik szülted. Nem kötelességük téged segíteni, van saját életük. Végre felnevelték gondolom a gyerekeket, kint élnek egy jó országban, nekik is kijár már egy kis idő saját magukra.

Esetleg arra gondoltál már, hogy kinyotod a szádat és szépen megkérdzed, nem lenne kedvük segíteni mert te örülnél neki? Úgy beszélsz róluk mintha valami cselédek lennének akiknek kötelessége körbeugrálni csak mert szültél egy gyereket és ha nem teszik akkor mint egy hisztis gyerek bedurcizol és nem foglalkozol velük.

2012. máj. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
45%
Nem arról van szó, hogy bárki sajnálná tőlük a boldogságot, legyenek is boldogok, csak a fene nagy boldogságkeresésük közben elhanyagolják azt, akinek rajtuk kivül senkije nincs életének egyik legnehezebb időszakában. Nem szólna semmit a fiatalasszony, ha messze volnának(pl.itt Magyarországon)de közel vannak és nem adják meg az elvárható támogatást. Régen egy kis gyerek egy nagy család tagjának született és nem magányra, mint manapság. Régen az egész család támogatta a gyermekágyas fiatalasszonyt, most meg magára marad minden teendőjével, kétségével és testi-lelki gyengeségével, mert az öregasszonyok -akiknek kutyakötelességük volna segíteni-éppen a saját boldogságukat hajkurásszák, mindenféle idegen férfiak személyében. No, akkor most már a lényegről is essen szó, kedves ismeretlen Kérdező! Gratulálok a gyermeked születéséhez és jó egészséget kívánok mindnyájatoknak. Azt javasolnám, hogy amit nem kapsz meg a családodtól önzetlenül, azt igenis követeld ki magadnak, mert lesz még időd viszonozni. Ilyenkor igenis elvárható a hozzád közelállóktól, hogy erejükhöz képest támogatást nyújtsanak addig amíg egy kicsit helyrerázódsz és testben-lélekben újra megerősödsz. Tudod eljön az az idő(hamarabb, mint gondolnák) amikor a drágalátos anyukád és drágalátos anyósod, nem lesznek erejük teljében, és akkor kihez fordulnak majd, ha nem hozzád? Te csak előleget kérsz a majdani segítségedért. Ők pedig, ha most nem tudják ezt a kis áldozatot meghozni, akkor majd ne csodálkozzanak, ha a nehéz időkben egyedül lesznek. Okos legyél, ügyes, pihenésre is szakíts időt, törődj magaddal is, egyél jókat, ha sírni támad kedved, sírd ki magad nyugodtan, természetes ez ilyenkor. És az öröm is, amit a gyerekeddel megélsz. Azt kívánom, hogy az öröm legyen több. Szia.
2012. máj. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
28%

Ez egy másik szélsőséges példa.

Biztos emlékeztek arra, amikor valaki arra panaszkodott, hogy az anyósa még akkor is ott állt felette, amikor szoptatott, meg a gyereknek azt tanította, hogy őt szólítsa anyának.

Nem tudom, melyik jobb.

Mondjuk anyukád is elég érdekes,ha arra van ideje, hogy a férjét megcsalja, de az unokájára nincs. Kinek mit jelent a boldogság. :)

2012. máj. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
6%

Ja és régen a fán mászkáltunk és banánt ettünk. Azért mert régen volt valami nem jelenti azt, hogy most is úgy van és úgy kell lennie.

A mostani nőknek semmi sem jó. Ha lenne egy segítőkész anyósa, akkor azért írna, ide, hogy hogy képzeli a nőszemély, hogy nem hagyja békén és megmondja a tapasztalatait meg stb. Valószínűleg a kérdező sem kommunikálhat velük valami szépen, hisz azt mondják róla hogy depressziósan és feszülten viselkedik. Szerintem meg az nem úgy van, hogy valami jár nekünk és akkor alpári módon viselkedünk meg kiköveteljük.

2012. máj. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
10%
Ja és szerintem épp elég áldozatot hoztak amíg felnevelték őt meg a férjét. Ha nem lettek volna elég jó szülők, biztos nem kérné most a segítségüket sem. Azt meg nem tudtam, hogy az élet abból áll, hogy "fizetünk" egymásnak annak érdekében, hogy a másik elláson.
2012. máj. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!