Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális? Az asszony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? Az asszony szülés előtt sem volt egy szex fan, de legalább sűrűbben voltunk együtt mint mostanában!

Figyelt kérdés
(1,5 éve a lányunk ) Szóval egyoldalú az egész mindig csak én akarom, persze tudom gyereket nevel+háztartást lát el ezzel maximálisan tisztában vagyok, és türelmes is de azért egyszer el kéne jönni annak a pontnak hogy ő is megkíván nem? Erről már beszéltünk is szerintem nem jutottunk előrébb. Nem vagyok egy nagy ágyú, de szeretem mert nagyon szép és jól néz ki. Szóval szerintem egy héten az 1-2 ét alkalom az nem sok és ennél többet én sem akarnák-nék de legtöbb esetben még az 1 sem jön össze! (lehet hogy velem van baj? )
2011. márc. 6. 11:56
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Nem lehet hogy valami annyira megváltozott a testén hogy szégyenli? Esetleg hormonproblémák miatt nem kíván? Szexet leszámítva jól megvagytok?
2011. márc. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Abszolult jól megvagyunk a teste pedig elképesztő !

A szemem mindig örül ha itthon vagyok :) de sajna csak a szemem.

2011. márc. 6. 12:29
 3/7 anonim ***** válasza:
30%

csak azért szereted mert szép és jól néz ki?

ritka felszines egy ember lehetsz.

2011. márc. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem felszínes szerintem, csak a kérdésemre válaszolt. Hogyan közelítesz felé? A fogamzásgátlás hogy van megoldva?
2011. márc. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Biztos nem benned van a hiba. Én is hasonló típus vagyok, mint a feleséged. Imádom a férjemet, jó vele a szex is, mégis valahogy visszafogott és gátlásos vagyok ezen a téren. Csak akkor vagyok kicsit felszabadultabb, ha iszok egy kis alkoholt, de hát azt sem akarom, hogy mindig egy enyhén becsípett nővel szexeljen :/

Nem tudom, mi az oka, de nagyon nehezen engedem el magam ilyen téren és általában neki kell kezdeményezni. Pedig aztán tényleg nagyon jó minden, csak az eleje nehéz valamiért.

2011. márc. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem vagyok felszínes hiszen a belső értékeket többre tartom !Csak szerencsés hogy ez mellé még szép és jól néz ki még egy gyere után is !

Szóval a védekezés,gyógyszert szed illetve mindig én nyitok kezdeményezek de úgy veszem észre hogy neki nehézkes ez az egész dolog.

Az 5 év alatt 1 kezemen meg tudom számolni hogy ő hányszor kezdeményezett,illetve a spontán dolgokat,pl a konyhában főzés közben elkapom :)szóval tudod....

ezeket és hasonlókat én nagyon hiányolom.....

2011. márc. 6. 18:13
 7/7 anonim ***** válasza:
A gyógyszernek lehetnek ilyen mellékhatásai... Miért nem ülsz le vele és beszéled meg, hogy miért nincs igénye rá? Valami oka biztosan van. Egyébként sajnállak, mert nálunk is ez van, csak én vagyok a nő. És sajnos a nagy-nagy szeretet mellett is nehéz néha megállni hogy ne mással...
2011. márc. 7. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!