Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hányadik héttöl volt jóslófájá...

Hányadik héttöl volt jóslófájásotok? Nem a keményedésre gondolok, hanem a tényleg (akár kicsit is) fájó fájásra. Hány hetesen szültetek végül?

Figyelt kérdés
2012. szept. 5. 14:03
 1/7 anonim ***** válasza:
29 hetesen volt először, most vagyok 38+2
2012. szept. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem egyik gyereknél se volt,az elsőt 40+5 hétre,a 2.-at 37+3 hétre szültem meg.A 3.-al most kezdtem a 37. hetet,de csak keményedek pár napja.
2012. szept. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyszer volt jóslóm a 37. héten, aztán semmi, még egy keményedés sem. 40+6-ra indítottak, előtte elkezdett folyni a magzatvíz is. Császár lett, semmi fájásom nem volt az oxitocin ellenére, remek hangulatban telt az idő a szülőszobán fél 8-tól 16.45-ig, 17.00-kor megszületett a kisfiam.
2012. szept. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem szülés előtt másfél héttel kezdődtek a jóslók. A férjem meg a szüleim rohantak volna egyből a korházba, de én éreztem hogy még nem jött el az idő.
2012. szept. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem soha nem volt jóslóm.1x volt keményedésem a kiírás napján.Végül 40+2-re született.
2012. szept. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2-szer voltam terhes, azt sem tudom, mi az a jóslófájás.
2012. szept. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt egy sem. 38 hét 4 napra szültem. Keményedéseim voltak, de sosem fájt. Most 28 hetes vagyok, kíváncsi vagyok, h. most lesznek e jóslóim. Anyukámnak nagyon sok volt annak idején, 2x be is ment ilyennel a kórházba, de mindkétszer hazaküldték.
2012. szept. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!