Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Keményedésre magne b6 vagy...

Keményedésre magne b6 vagy panangin a jobb?

Figyelt kérdés
2011. okt. 27. 12:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Panangint nem szedtem, így ezt nem tudom milyen.

Magne B6-ot szedtem, enyhített a keményedéseken, de csak enyhén.

Aztán a dokim Magnesii Citricit írt fel, na az szinte teljesen visszafogta a keményedéseket.

2011. okt. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem is a magne b6-ot javasolták, a másikat nem ismerem
2011. okt. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én Panangint szedtem, nekem bevált.
2011. okt. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem a Panangint szédülésre és vérnyomás problémára, heves szívverésre adták.
2011. okt. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Panagin?Az nem szívre való?
2011. okt. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1. MILYEN TÍPUSÚ GYÓGYSZER A PANANGIN FILMTABLETTA ÉS MILYEN BETEGSÉGEK ESETÉN ALKALMAZHATÓ?

A Panangin filmtabletta hatóanyagai fontos szerepet játszanak a különböző anyagcsere- -folyamatokban, az idegek, az izomzat, valamint a szív- és keringési rendszer működésében. A gyógyszer bizonyos idült szívbetegségek (szívelégtelenség, szívinfarktus utáni állapot), bizonyos szívritmuszavarok kiegészítő kezelésére, továbbá a táplálék magnézium és kálium tartalmának kiegészítésére szolgál.

2011. okt. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 chococa_aath ***** válasza:
MAGNEROTT!!! nagy jóó nekem a kórházban is azt adták...nővérem is az szedete végig a terhessége alatt és mindig azt mondták neki az orvososok h koraszülött lesz a pici..de kihuzta a 40,hétig. és most én is azt szedem de én csak ajánlani tudom !!27hkm
2011. okt. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!