Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Október végén, november...

Október végén, november elején szülő kismamák hogy vagytok? Féltek? Mi zajlik most le bennetek? Kész vagytok a baba szobával?

Figyelt kérdés
2012. szept. 8. 07:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia


Én október közepére vagy kiírva Okt. 22 :)


3 hét mulva kezdem a ctg-t tegnap voltam dokinál. 2. baba, kész a szoba kész a kórházi pakk, már várom nagyon és igazából 4 hét mulva nem is bánnám talán már ha kijönne mert elég nehezen bírom most ezt a terhességet.


Te? :)


33+3

2012. szept. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én október végére, november elejére vagyok kiírva.

31+ 4 napos vagyok kisfiúnk lesz, már van egy 2 éves lányunk

mindennel kész vagyunk, csak a kórházi pakkom van és ennyi.

félek a szüléstől a lányommal nagyon megkinlódtam, remélem most máshogy lesz,

2012. szept. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is október végére, nov. elejére vagyok kiírva, 25 hós kislányom van, fiút várok, és 31+3 vagyok. :) :) :)

Még rendezgetem a szobát, van bőven dolgom, meglepi baba, egy külön szobánk van a nappali mellett, így majdnem az egész lakást rendezhettem át.

Kicsit félek, mert császárom lesz, és már vékonyodik az előző császár utáni hegem, kedden megyek UH-ra, kíváncsi vagyok, most mennyi...

2012. szept. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi is október vége november elejére várjuk a babócát, kislány lesz és első babám. Minden kész van a babaszoba+ meg van a babakocsi, hordozó+ágyruhák+pelenkázó cuccok, még jövő héten megyünk anyummal a gyógyszertári cuccokat megvenni+ még néhány kis ruhát kell kimosnom. Te hogy állsz? :-)
2012. szept. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!